Mars Horizon

Mars Horizon

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Auroch Digital
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
17.11.2020
Europa:
17.11.2020
Producent:
Auroch Digital
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
17.11.2020
Europa:
17.11.2020

Mars Horizon - opis gry

Mars Horizon to gra strategiczna, w której przejmujemy kontrolę nad agencją kosmiczną mającą zorganizować lot na Marsa. Za jej produkcję odpowiadało studio Auroch Digital. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Rozgrywka - Mars Horizon

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Auroch Digital nie posiada fabuły w ścisłym tego słowa znaczeniu. Tytuł pozwala nam przejąć kontrolę nad agencją kosmiczną, której zadaniem jest zorganizować misję na Marsa. Zmagania rozpoczynamy w latach 60. XX wieku wybierając spośród różnych agencji: amerykańskiej, radzieckiej/rosyjskiej, chińskiej, japońskiej lub europejskiej. Każda z nich ma swoje wady, zalety, wyposażenie, technologie oraz specjalne cechy, dzięki czemu możemy zdecydować się na tę, która najlepiej pasuje do naszego stylu działania.

Działalność agencji wymaga od nas czuwania nad kilkoma dziedzinami. Po pierwsze, musimy brać udział w misjach (te podzielić można na prostsze zlecenia i bardziej złożone kamienie milowe), co pozwala rozwijać naukowe know-how i zdobywać pieniądze. Dobrze wykonane zadanie wpływają następnie na wsparcie ze strony innych podmiotów - im bardziej imponujące osiągnięcia, tym lepsze propozycje, a lepsze propozycje oznaczają więcej funduszy niezbędnych do przeprowadzania ambitniejszych przedsięwzięć. Sama rozgrywka jest natomiast turowa i w jej trakcie jesteśmy zmuszeni rywalizować z konkurencją.

Poza kreśleniem długoletnich strategii działania istnieje również rozbudowana sfera mikro. W Mars Horizon mamy więc rozwój technologii (przywodzący na myśl drzewka umiejętności z gier RPG), rozbudowę bazy, konstruowanie rakiet, misje składające się z kilku faz w formie minigierek, a nawet zabiegi dyplomatyczne. Jeżeli pogratulujemy np. Rosjanom wyniesienia satelity na orbitę, zwiększamy szansę, że w przyszłości udzielą nam pomocy. 

Wymagania sprzętowe - Mars Horizon

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7 / 8 / 10
  • Procesor: 2.0GHz Dual Core
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GT 740 (2048 MB) / Radeon HD 5770 (1024 MB) 
  • DirectX: Wersja 11
  • Miejsce na dysku: 4 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - Mars Horizon

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper