Mario Party: Island Tour

Mario Party: Island Tour

7,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

3DS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nd Cube
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.11.2013
Europa:
17.01.2014
Producent:
Nd Cube
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Party games
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.11.2013
Europa:
17.01.2014

Mario Party: Island Tour - opis gry

Mario Party: Island Tour to kolejna odsłona popularnej party-game, tym razem stworzona z myślą o przenośnym 3DS-ie. Za jej produkcję odpowiadało studio Nd Cube. Tytuł pozwala uczestniczyć w wielu minigrach z udziałem popularnych postaci z uniwersów gier Nintendo.

Gameplay nie odbiega od tego, co gracze mogą znać z poprzednich odsłon Mario Party, których pojawiło się przed Island Tour jedenaście (dziewięć numerowanych i dwa spin-offy na konsolach przenośnych). Tym razem do dyspozycji grających oddano siedem różniących się tematycznie plansz, na których zadaniem jest dotrzeć do mety.

 

Plansze składają się z pól po których poruszamy się rzucając wirtualną kostką z cyframi od 1 do 6. Od czasu do czasu natykamy się na proste w założeniach minigry, których twórcy przygotowali łącznie ponad osiemdziesiąt. Niektóre wymagają zręczności, inne ruszenia głową. Znajdziemy wśród nich wyścigi, pływanie łodziami podwodnymi, deathmatch z czołgami, przeprowadzanie Goomba po drodze z przeszkodami i wiele innych. Podczas rozgrywki można używać różnych przedmiotów pod postacią kart utrudniających życie rywalom.

 

Mario Party: Island Tour oferuje multiplayer dla maksymalnie czterech graczy. Przy grze bawić się też mogą osoby, które posiadają konsolę, ale nie mają swojej kopii. Dostępne plansze dają możliwość rozegrania szybkich partii trwających po kilka, kilkanaście minut w związku z czym idealnie pasują do charakteru konsoli przenośnej.

 

Co warto dodać, Nd Cube zrobiło użytek z różnych funkcji 3DS-a implementując elementy związane z rozszerzoną rzeczywistością (augmented reality) i Wi-Fi.

 

Choć Island Tour nastawione jest na multiplayer, grać możemy także sami gdy pod ręką nie ma akurat znajomych. W singu dostępna jest nawet specjalna wieża wypełniona minigrami. Z czasem kolekcjonujemy ponadto punkty służące do odblokowywania bonusowej zawartości.

Wideo - Mario Party: Island Tour

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper