Rabbids Rumble

Rabbids Rumble

5,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

3DS 5.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Headstrong Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Inna
Premiery
Świat:
13.11.2012
Europa:
16.11.2012
Producent:
Headstrong Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Inna
Premiery
Świat:
13.11.2012
Europa:
16.11.2012

Rabbids Rumble - opis gry

Rabbids Rumble to gra zręcznościowa z elementami RPG wyprodukowana przez brytyjskie studio Headstrong Games i wydana przez Ubisoft w 2012 roku. Tytuł ukazał się tylko na 3DS-ie.

W grze mamy do czynienia ze znanymi z innych gier Ubisoftu szalonymi królikami (które, swoją drogą, pierwotnie pojawiły się w serii Rayman). Główne założenie wygląda następująco - naszym zadaniem jest łapanie i trenowanie królików (tych jest ponad sto), które zbiegły na wolność i wszędzie gdzie się da sieją spustoszenie.

Dalsza część tekstu pod wideo

W pierwszej kolejności, jeśli chodzi o gameplay, przemierzamy tutaj siedem kolorowych światów, co przypomina gry planszowe. Następnie bierzemy udział w rozmaitych minigierkach, a na końcu ścieramy się z królikiem, którego mamy skaptować. Pojedynek opiera się na prostych, zrozumiałych dla wszystkich zasadach przywodząc na myśl zabawę w papier-nożyce-kamień. Podopieczny dysponuje dwoma rodzajami ataków - zwykłym oraz specjalnym. Ich siłą można manipulować za pomocą ekranu dotykowego konsoli. Po wygranej otrzymujemy punkty doświadczenia, za sprawą których rozwijają się zdolności zwerbowanych królików.

Same minigry bywają różne, lecz zaznaczyć trzeba, iż w kolejnych światach część z nich zaczyna się powtarzać. Znajdziemy tu między innymi strzelankę, wyścigi (podczas których przechylamy konsolę by skręcić), przechodzenie labiryntu, wariację whack-a-mole, różne wyzwania robiące użytek z ekranu dotykowego itd. Za zaliczenie minigry otrzymujemy bandaże, które służą do uzdrawiania pokonanego podopiecznego.

Gra korzysta z funkcji Wi-Fi konsoli. Dzięki nim możemy się wymieniać królikami z innymi graczami.

Wideo - Rabbids Rumble

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper