NHL 22

NHL 22

7,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 9.0
XSX|S 7.0
PS4 5.7
XONE 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Vancouver
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
15.10.2021
Europa:
15.10.2021
Producent:
EA Vancouver
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
15.10.2021
Europa:
15.10.2021

NHL 22 - opis gry

NHL 22 to gra sportowa traktująca o hokeju na lodzie wyprodukowana przez studio EA Vancouver. Tytuł ukazał się na konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series. Był on pierwsza odsłoną serii działającą na silniku Frostbite.

Rozgrywka - NHL 22

Dalsza część tekstu pod wideo

Jedną z największych zmian w NHL 22 jest przejście na nowy silnik, Frostbite, który zastąpił używany przez siedem wcześniejszych edycji Ignite. 

Rozgrywka doczekała się rozmaitych nowości. Jedną z nich jest dla przykładu Superstar X-Factors, czyli umiejętności, dzięki którym najlepsi zawodnicy wyróżniają się na tle innych – zarówno gwiazd, jak i wyrobników. Zdolności te można odblokowywać na przestrzeni rozgrywanych sezonów i niekoniecznie są dostępne na początku zmagań. 

Oprócz tego w NHL 22 pojawia się także sporo nowych animacji, np. w przypadku bramkarzy, a grafika została poprawiona, czego jednym z przykładów jest oświetlenie. Nowości to również dodanie zespołu Seattle Kraken oraz narodowych drużyn kobiecych po raz pierwszy w historii serii. Zaznaczyć warto, że może pochwalić się pełną licencją, w związku z czym pojawiają się w niej prawdziwi zawodnicy, zawodniczki czy lodowiska.

W NHL 22 nie brakuje oczywiście trybów z poprzednich odsłon takich jak Ultimate Team, World of Chel, Be a Pro czy Franchise. Tryby te doczekały się tu i ówdzie pewnych zmian, np. w World of Chel usprawniono hub, a w Ultimate Team pojawiły się nowe synergie tworzące dodatkowe możliwości budowania zespołu. 

Wideo - NHL 22

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper