Ashes Cricket

Ashes Cricket

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Big Ant Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.11.2017
Europa:
16.11.2017
Producent:
Big Ant Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.11.2017
Europa:
16.11.2017

Ashes Cricket - opis gry

Ashes Cricket to gra sportowa traktująca o krykiecie wyprodukowana i wydana przez ekipę Big Ant Studios. Tytuł ukazał się pierwotnie na PlayStation 4 i Xboxie One, a w późniejszym czasie został wydany także na komputerach (Steam).

Tytuł produkcji Big Ant Studios pochodzi od The Ashes, rozgrywanego od 1882 turnieju krykieta, w którym biorą udział reprezentacje narodowe Anglii i Australii. Możliwość rozegrania tych zawodów to główna atrakcja gry, ale poza tym oferuje ona również inne warianty rozgrywki. Możemy rozegrać zwykły mecz bez dodatkowych ceregieli (dostępne są różne ustawienia pozwalające zadecydować, na jakich zasadach go rozegramy), karierę, w której możemy rozpocząć zmagania jako gwiazda lub żółtodziób pnący się po szczeblach sportowej hierarchii (za rozegrane spotkania otrzymujemy punkty doświadczenia, za które rozwijamy zdolności naszego zawodnika; jeśli chcemy, grać można także całą drużyną), multiplayer, zarówno sieciowy, jak i lokalny, oraz rozbudowany edytor. Ten ostatni pozwala nam stworzyć różne rzeczy: drużynę (i jej herb), zawodników, zorganizować mecz na naszych zasadach czy wybudować własny stadion, dbając przy tym o takie szczegóły jak chociażby drogi dojazdowe.

Ashes Cricket stawia na realizm i według zapewnień developera stanowi najlepsze odwzorowanie krykieta w historii gier video. Twórcy oddali do naszej dyspozycji rozmaite drużyny, w tym także te kobiece - reprezentacje narodowe, drużyny stanowe i klubowe. Należy jednak zaznaczyć, że licencja obowiązuje tylko w przypadku dwóch ekip - wspomnianej Anglii i Australii. Składy pozostałych zapełnione są fikcyjnymi nazwiskami. Licencja obejmuje także pięć stadionów.

Wideo - Ashes Cricket

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper