MX Rider

MX Rider

4,2
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 4.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Paradigm Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.10.2001
Europa:
26.10.2001
Producent:
Paradigm Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
26.10.2001
Europa:
26.10.2001

MX Rider - opis gry

MX Rider to gra wyścigowa traktująca o motocrossie wyprodukowana przez amerykańskie studio Paradigm Entertainment i wydana przez Infogrames. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 2 w 2001 roku.

Produkcja Paradigm Entertainment może się pochwalić licencją FIM Motocross World Championship, dzięki której w grze uraczyć możemy ponad dwadzieścia prawdziwych torów, blisko sześćdziesięciu zawodników znanych z prawdziwych zawodów (obu płci), a także sześć supercrossowych torów zaprojektowanych przez FIM specjalnie na użytek gry (oraz sześć torów freestyle’owych).

MX Rider oferuje kilka wariantów rozgrywki. Główną atrakcją i najważniejszym trybem gry jest Season Mode, w którym, jak sama nazwa wskazuje, rozgrywamy sezon/karierę biorąc udział w różnych zawodach. Nasze zadanie nie sprowadza się jednak tylko do prób zajęcia jak najlepszej pozycji na mecie, ale też do zarządzania środkami pieniężnymi, które otrzymujemy po wyścigach i które przeznaczamy na modyfikacje motocykla. Poza sezonem/karierą do wyboru mamy także freestyle, czyli zawody polegające na wykręcaniu ewolucji, za które otrzymujemy punkty. Twórcy przygotowali ponad trzydzieści trików (wykonywanych poprzez wciśnięcie stosownego przycisku i wychylenie gałki w określonym kierunku). Im częściej jednak jakiś powtarzamy, tym mniej punktów trafia na nasze konto. Do tych dwóch dochodzi jeszcze też tryb z wyzwaniami, które testują nasze umiejętności w różnych dziedzinach (pozwalają one odblokować bonusowe zdjęcia i nie tylko), możliwość rozgrywania szybkich wyścigów bez zbędnych ceregieli oraz multiplayer. W MX Rider grać mogą jednocześnie dwie osoby.

Wideo - MX Rider

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper