MLB 13: The Show

MLB 13: The Show

6,0
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 5.8
PS Vita 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SCE San Diego Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Symulacja
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
05.03.2013
Europa:
05.03.2013
Producent:
SCE San Diego Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Symulacja
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
05.03.2013
Europa:
05.03.2013

MLB 13: The Show - opis gry

MLB 13: The Show to kolejna odsłona słynnej serii baseballowej, za którą odpowiada Sony Computer Entertainment. Gra została wydana na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita na początku 2013 roku.

MLB: The Show jest tym dla „palanta”, czym NBA 2K dla koszykówki. To symulacja pełną gębą, a opcji kustomizacji rozgrywki jest bardzo  dużo. Przesuwając suwaki, ustawimy takie duperele jak poziom precyzji SI (odbicie, łapanie) czy to, jak długie jest „okienko” czasu potrzebnego do odbicia. Do tego dochodzi kilkanaście kamer, z których obserwujemy akcję, kilka rodzajów sterowania w ataku i obronie (przyciski, gałki, polegające na timingu lub sile nacisku) i poziom „zautomatyzowania”. Bo to, czy SI ma poruszać graczami w polu, czy samo biec do następnej bazy, też możemy ustawić. Można też szarpać Move'em, choć rozwiązanie to nie jest pozbawione wad (problemy z precyzją). .

Bogato jest też w kwestii trybów gry. Możemy machać meczyki (również w Sieci), sezon (offline i online) – krótszy lub składający się z pełnego dystansu 162 spotkań – zagrać w fazie play-off, pobawić minigrami (konkurs home runów, treningi) i rozgrywać mecze według realnego kalendarza dzięki The Show Live. Do tego dochodzą takie tryby jak Franchise, gdzie wcielamy się w menadżera i na naszej głowie jest nie tylko taktyka, ale też pozyskiwanie zawodników czy przedłużanie kontraktów oraz Road to the Show. Tu z kolei tworzymy chłopaka i pniemy się po szczeblach kariery. Będąc jednak np. pierwszym bazowym (gramy w ujęciu TPP), na ogół stoi się i czeka na piłkę, a do kija podchodzi 2-3 razy w meczu, dlatego więcej tu przewijania menusów niż gry.

Wideo - MLB 13: The Show

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper