MLB 14: The Show

MLB 14: The Show

6,2
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 5.7
PS3 8.0
PS Vita 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SCE
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
01.04.2014
Europa:
02.04.2014
Producent:
SCE
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
01.04.2014
Europa:
02.04.2014

Recenzja redakcji

Recenzja gry: MLB 14: The Show
Wojtek Gruszczyk

Wojciech Gruszczyk

8.0
Recenzja gry: MLB 14: The Show
Pokaż kolejne recenzje

MLB 14: The Show - opis gry

MLB 14: The Show to kolejna odsłona słynnej serii baseballowej, za którą odpowiada Sony Computer Entertainment. Gra została wydana na PlayStation 3, PlayStation 4 oraz PlayStation Vita na wiosnę 2014 roku. Gra uchodzi wśród fanów bejsbola za symulację pełną gębą.  

Względem edycji z roku 2013 wprowadzono ponad 40 nowych funkcji i ulepszeń rozgrywki, w tym opcję „Quick Counts” pozwalającą skrócić czas rozgrywanych meczów nawet o połowę (normalnie mecze trwają nawet ponad godzinę). W edycji 2014 pojawił się też system Player Lock, dzięki któremu skupimy się tylko na jednym zawodniku. W tym momencie reszta elementów odbywa się przez symulację w tle, ale bez najmniejszego problemu możemy przełączać się pomiędzy poszczególnymi graczami.Nowy jest też system rozwoju zawodników w trybie kariery oraz bardziej rozbudowany edytor bejsbolistów dający nowe narzędzia kreacji.

W grze znalazło się miejsce na kilka zróżnicowanych trybów gry. We Franchise stajemy się menadżerem zespołu i rozgrywamy prawdziwy sezon Major League Baseball – czyli 162 spotkania. W miedzy czasie przeprowadzamy transfery, uczestniczymy w treningach i staramy się okiełznać cały zespół. Jeśli nie możemy pozwolić sobie na rozegranie pełnego sezonu to zawsze można wypróbować Seasons, gdzie otrzymujemy możliwość zmniejszenia ilość spotkań. W Road to the Show wcielamy się w jednego zawodnika i staramy się osiągnąć jak największy sukces.

W The Show Live rozgrywamy prawdziwe ligowe pojedynki – do zabawy niezbędne jest połączenie z Internetem, jednak sympatycy dyscypliny w jednym miejscu dostają wyniki rozegranych spotkań oraz widzą nadchodzące pojedynki. A dodatkowo mogą wcielić się w ulubiony zespół i odwrócić losy przegranego spotkania. W przypadku zmagań sieciowych mamy standardowy mecz 1 vs. 1, można też stworzyć swój zespół i rozpocząć zmagania w sieciowych ligach, gdzie ćwiczymy zawodników, zdobywamy doświadczenie i awansujemy w rankingach. Gra oparta jest na licencji MLB, więc do gry zaimplementowano oficjalne drużyny, zawodników oraz stadiony.

Wideo - MLB 14: The Show

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper