Livestream: Escape from Hotel Izanami

Livestream: Escape from Hotel Izanami

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Qureate
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
15.04.2021
Europa:
15.04.2021
Producent:
Qureate
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
15.04.2021
Europa:
15.04.2021

Livestream: Escape from Hotel Izanami - opis gry

Livestream: Escape from Hotel Izanami to gra action-adventure w konwencji horroru wyprodukowana przez studio Qureate. Tytuł ukazał się na Nintendo Switch i PC.

Fabuła - Livestream: Escape from Hotel Izanami

Fabuła gry kręci się wokół trzech dziewcząt, Mio, Nany i Azusy, początkujących streamerek, które marzą o wielkiej sławie. By zrealizować swój cel, mają one zamiar spędzić noc w nawiedzonym, opuszczonym hotelu, o którym opowiada się jężące włosy na głowie historie. Pobyt szybko się komplikuje. Dobra zabawa zamienia się w koszmar, gdy na dziewczyny polowanie urządza tajemniczy morderca uzbrojony w maczetę.

Rozgrywka - Livestream: Escape from Hotel Izanami

Livestream: Escape from Hotel Izanami to dwuwymiarowa gra action-adventure. Rozgrywka w produkcji Qureate składa się z trzech części będących jej filarami. Ta najważniejsza to horror - w niektórych sytuacjach bohaterki wpadają na swojego prześladowcę, wspomnianego mordercę z głową świni, przed którymi są zmuszone uciekać, gdyż w bezpośrednim starciu nie mają z nim najmniejszych szans. Jeśli nasza podopieczna zostanie złapana, musimy rozpoczynać od ostatniego save pointu.

Drugi ważny filar gameplayu to rozwiązywanie łamigłówek. Pod tym względem Livestream blisko do gatunkowego standardu. Bohaterki eksplorują budynek hotelu i gromadzą różnego rodzaju przedmioty (przechowywane w inwentarzu z ograniczoną ilością miejsca), które przydają się w określonych miejscach. Tu i ówdzie natykamy się również na informacje rzucające więcej świata na przeszłość przybytku.

Ostatnia część to natomiast przerywniki. Styl prezentacji scenek fabularnych przypomina tu powieści graficzne.  

 

Wideo - Livestream: Escape from Hotel Izanami

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper