LEGO Ninjago: Nindroids

LEGO Ninjago: Nindroids

8,1
8 oceny

Ocena wg platformy:

PS Vita 7.8
3DS 9.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Hellbent Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
22.07.2014
Europa:
01.08.2014
Polska:
01.08.2014
Producent:
Hellbent Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Akcja
Premiery
Świat:
22.07.2014
Europa:
01.08.2014
Polska:
01.08.2014

LEGO Ninjago: Nindroids - opis gry

LEGO Ninjago: Nindroids to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Hellbent Games i wydana przez Warner Bros. Interactive. Tytuł ukazał się tylko na konsolach przenośnych - PlayStation Vita i 3DS.

Akcja gry rozgrywa się w tytułowym świecie Ninjago, który inspiracje czerpie z kultur Dalekiego Wschodu. Historia koncentruje się tutaj na grupie wojowników ninja ochraniających New Ninjago City. W produkcji Hellbent stają oni do walki z tak zwanym Digital Overlordem oraz jego armią nindroidów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Pod względem rozgrywki gra różni się od głównych odsłon serii regularnie tworzonych przez studio Traveller’s Tales. Tam bowiem bardziej chodzi o eksplorację i rozwiązywanie prostych zagadek, a tutaj z kolei większy nacisk postawiono na walkę i sekcje czysto zręcznościowe z omijaniem przeszkadzajek (także z pojazdami w roli głównej). Sterowanie jest dość proste do ogarnięcia, toteż nie powinno sprawić trudności nawet mniej wyrobionym graczom, a wydarzenia obserwujemy z perspektywy izometrycznej. Od czasu do czasu korzystamy też z ekranu dotykowego przy niektórych wyzwaniach.

Twórcy przygotowali trzydzieści poziomów. Naszą bazą wypadową jest tutaj wspomniane New Ninjago City. Plansze są generalnie liniowe, ale mimo to zostały one zaprojektowane tak, żeby wynagrodzić graczy sprawdzających wszystkie kąty. Na każdym poziomie znajdziemy dziesięć złotych klocków, które otrzymujemy za wykonywanie zadań. Odblokowujemy za nie nowe postacie oraz nowe użyteczne przedmioty dostępne w sklepie. Nie każdy klocek da się jednak zdobyć za pierwszym podejściem. Jeśli chcemy zgarnąć wszystkie (nie jest to potrzebne do przejścia gry), musimy plansze odwiedzać ponownie już z nowymi postaciami, które dzięki swoim umiejętnościom pozwolą dostać się do nowych miejsc.

Główny wątek można przejść w około osiem godzin. Więcej jeśli chcemy odblokować wszystko.

Wideo - LEGO Ninjago: Nindroids

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper