L.A. Rush

L.A. Rush

4,6
14 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PSP 3.7
PS2 4.8
XBOX 4.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Midway Studios - Newcastle
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
10.10.2005
Europa:
21.10.2005
Polska:
21.10.2005
Producent:
Midway Studios - Newcastle
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
12 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
10.10.2005
Europa:
21.10.2005
Polska:
21.10.2005

L.A. Rush - opis gry

L.A. Rush to gra wyścigowa wyprodukowana i wydana przez Midway na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 2, Xbox i PlayStation Portable. Była to czwarta część serii Rush, której pierwsza odsłona trafiła jeszcze na PS1 i Nintendo 64 w drugiej połowie lat 90.

L.A. Rush na tle wielu innych gier wyścigowych wyróżnia obecność trybu fabularnego. Wcielamy się tutaj w niejakiego Trikza, gościa, który dorobił się na nielegalnych wyścigach samochodowych. W czasie gdy jest na wakacjach jego majątek pod postacią samochodów zostaje rozkradziony przez Lidella, także ważną osobę w podziemiu Los Angeles. Celem Trikza jest w tej sytuacji odzyskanie trofeów.

 

Struktura gry jest stosunkowo otwarta. Twórcy do naszej dyspozycji oddali tu pewny wiernie odwzorowany kawałek Los Angeles, po ulicach którego przyjdzie nam się ścigać, a w przerwach robić także inne rzeczy. By startować w zawodach potrzebujemy kasy, a żeby zdobywać kasę musimy wygrywać kolejne wyścigi. Seria zwycięstw umożliwia ‘odbicie’ fury wcześniej należącej do Trikza, jednak na tym zabawa się nie kończy, bowiem zwykle musimy dojechać jeszcze bezpiecznie do garażu, a nie wszyscy mają nam zamiar to umożliwić. Poza wyścigami, jak wspomnieliśmy, są jeszcze inne atrakcje. Od czasu do czasu nasz podopieczny może otrzymać przez telefon zadanie polegające na zdemolowaniu jakichś obiektów, np. bilbordów. W takich przypadkach przeszkodę stanowią policjanci.

 

Twórcy zaimplementowali w grze możliwość modyfikacji samochodów, jednak działa on dość niestandardowo. Odnajdując bowiem właściwy punkt w mieście nie mamy wpływu na to, jak zmieni się nasze auto. Jeśli nie spodoba nam się rezultat, musimy wgrać save od nowa.

 

Wersja na PSP różni się od pierwowzoru ze sprzętów stacjonarnych. Gra posiada dwa nowe tryby (jeden to wyścig z power-upami, drugi to stunt arena gdzie próbujemy wykonać jak najbardziej efekciarskie triki po wyskoczeniu w powietrze), nowe samochody (część jest na licencji część, część jest fikcyjna), nowe zadania, upgrade’y i ścieżka dźwiękowa.
 

Wideo - L.A. Rush

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych