Kung-Fu High Impact

Kung-Fu High Impact

1,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

X360 1.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Virtual Air Guitar Company
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka,   Bijatyka chodzona,   Kinect
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
15.11.2011
Europa:
25.11.2011
Producent:
Virtual Air Guitar Company
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka,   Bijatyka chodzona,   Kinect
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
15.11.2011
Europa:
25.11.2011

Kung-Fu High Impact - opis gry

Kung-Fu High Impact to gra zręcznościowa wyprodukowana przez Virtual Air Guitar Company  i wydana w Europie za sprawą Black Bean Games. Tytuł powstał na Xboxa 360 i do działania wymagał posiadania sensora ruchu Kinect.

W grze wcielamy się w na pozór zwykłego kuriera, który dostarcza przesyłki pracując dla pewnego właściciela sklepu z komiksami. Niezwykła jest jednak zawartość pakunków, bowiem zawierają one często przedmioty o niezwykłych możliwościach. Jednym z nich jest specjalny hełm, który chcą zdobyć złe siły pragnące przejąć kontrolę nad światem.

Kung-Fu Hight Impact to dwuwymiarowa gra zręcznościowa/akcji. Jeszcze przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki Kinect przenosi naszą podobiznę bezpośrednio do wirtualnego świata. Za pomocą różnych prostych gestów przed telewizorem (np. kopniaków, ciosów rękami) możemy wykonywać mniej lub bardziej efektowne ataki w grze. Do tego dochodzi też interakcja z otoczeniem. Po drodze znajdziemy bowiem wszelkiej maści przedmioty, które można użyć do wyeliminowania nacierających na nas przeciwników. Wiele z nich jest dość pomysłowych - są to chociażby wypchane zwierzęta, kartonowe pudła czy balony.

Gra posiada kilka wariantów zabawy. Ten najważniejszy to oczywiście tryb fabularny, w którym historię opowiadają scenki rodem z komiksu. Składa się on z czternastu poziomów zakończonych walką z bossami. Do tego dochodzi również tutorial, Survival (gdzie próbujemy jak najdłużej przeżyć pośród nawałnicy przeciwników), Custom (w którym sami możemy stworzyć własne wyzwania) oraz multiplayer. W nim gracz korzystający ze zwykłego kontrolera nasyła przeciwników na tego, który korzysta z Kinecta.

Wideo - Kung-Fu High Impact

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper