Kirby’s Blowout Blast

Kirby’s Blowout Blast

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

3DS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
HAL Laboratory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
04.07.2017
Europa:
06.07.2017
Producent:
HAL Laboratory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
04.07.2017
Europa:
06.07.2017

Kirby’s Blowout Blast - opis gry

Kirby’s Blowout Blast to gra zręcznościowa wyprodukowana przez HAL Laboratory i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się na 3DS-ie i dostępny był w cyfrowej dystrybucji. Powstał on jako jedna z gier mających uczcić 25. urodziny Kirby’ego.

Kirby’s Blowout Blast to gra, która jest de facto rozbudowaną wersją jednego z elementów Kirby: Planet Robobot - a konkretnie minigry Kirby 3D Rumble. W produkcji jednak pojawiają się zupełnie nowe plansze oraz przeciwnicy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Blowout Blast dość mocno różni się od głównych odsłon cyklu, które są raczej klasycznymi dwuwymiarowymi platformerami (ewentualnie 2,5D). Tutaj mamy do czynienia z rozgrywką stawiającą nacisk na rywalizację. Twórcy przygotowali ponad dwadzieścia plansz, a właściwie mikroplansz, na których przejście mamy określony czas. Samo ich przejście zajmuje minutę-dwie, ale żywotność zabawy wydłuża nabijanie licznika punktów i próby wykręcenia jak najlepszego wyniku. Nasz podopieczny dysponuje specjalną umiejętnością, która pozwala mu wchłonąć kilku przeciwników jednocześnie, a następnie cisnąć nimi w taki sposób, żeby wyeliminować kilka przeszkadzajek za jednym zamachem. W ten sposób zdobywamy większą liczbę punktów. Pod koniec wyzwania jesteśmy oceniani. Zdobyć możemy brązową, srebrną lub złotą gwiazdkę.

Poza nabijaniem punktów ścieramy się także niekiedy z bossami, co wymaga od nas wyuczenia się ich ruchów i wypracowania strategii, a poza tym możemy też spróbować swych sił na specjalnych planszach EX, które są bardziej wymagającymi wersjami tych leveli, które już przeszliśmy.

W grze dostępne są bonusy dla osób, które posiadają save z Planet Robot lub stosowną figurkę amiibo.

Wideo - Kirby’s Blowout Blast

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper