Attack on Titan 2: Future Coordinates

Attack on Titan 2: Future Coordinates

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

3DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Spike Chunsoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
30.11.2017
Producent:
Spike Chunsoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
30.11.2017

Attack on Titan 2: Future Coordinates - opis gry

Attack on Titan 2: Future Coordinates to gra akcji wyprodukowana i wydana przez firmę Spike Chunsoft. Tytuł ukazał się na 3DS-ie. Future Coordinates to kontynuacja Attack on Titan: Humanity in Chains. Powstała ona na bazie drugiego sezonu anime Attack on Titan/Shingeki no Kyojin.

Future Coordinates oferuje dwa główne warianty rozgrywki: Story Mode oraz World Mode. Ten pierwszy, jak nietrudno się domyślić, odtwarza wydarzenia przedstawione w drugim sezonie anime Attack on Titan/Shingeki no Kyojin. To jednak nie wszystko. Tryb fabularny oferuje także dodatkowe epizody, które przedstawiają nowe historie i wątki. Na uwagę zasługuje np. epizod poświęcony postaciom Reinera i Annie. Co więcej, jeśli posiadamy save z pierwszej części możemy odblokować dostęp do dwóch dodatkowych questów, z czego jeden z nich skupia się na Levim pokazując nam jego przeszłość i to, jak dostał się do oddziału zwiadowców.

Dalsza część tekstu pod wideo

W World Mode z kolei tworzymy własną postać, a następnie budujemy armię i bierzemy udział w rozmaitych misjach (mogą to być m.in. ekspedycje składające się z kilku misji). Możemy decydować, jakiego żołnierza zwerbować (można werbować postacie znane z mangi i anime) i na jaką pozycję go oddelegować. Żołnierzy dzielimy na dwa rodzaje: tych ‘zwykłych’ oraz elitarnych, których umiejętności wraz z postępami się rozwijają. Dodać warto, iż twórcy dodali nowe umiejętności względem ‘jedynki’ poszerzające funkcjonalność 3D Maneuver Gear, specjalnego urządzenia pozwalającego walczącym poruszać się w dowolnym kierunku.

Oprócz armii konstruujemy również bazę, którą od czasu do czasu należy obronić przed atakiem tytanów. Na pewnym etapie istnieje nawet możliwość założenia laboratorium, które daje możliwość stworzenia własnego tytana.

Produkcja Spike Chunsoft posiada też multiplayer. Grać mogą jednocześnie cztery osoby zarówno w wariancie lokalnym, jak i sieciowym.

W Future Coordinates gościnne występuje Monokuma, postać z serii Danganronpa.

Wideo - Attack on Titan 2: Future Coordinates

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper