Kirby: Battle Royale

Kirby: Battle Royale

7,0
3 oceny

Ocena wg platformy:

3DS 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
HAL Laboratory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
03.11.2017
Europa:
03.11.2017
Producent:
HAL Laboratory
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
03.11.2017
Europa:
03.11.2017

Kirby: Battle Royale - opis gry

Kirby Battle Royale to gra akcji nastawiona na wieloosobową rywalizację wyprodukowana przez studio HAL Laboratory i wydana przez Nintendo. Tytuł ukazał się tylko na konsoli Nintendo 3DS.

Kirby Battle Royale to kolejna gra powstała z okazji 25-lecia powstania ikonicznej postaci Nintendo. Tym razem, jak sugeruje sama nazwa, jest to gra akcji nastawiona na wieloosobowe potyczki. Produkcja oferuje sporą liczbę atrakcji i wariantów rozgrywki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Oprócz trybu fabularnego, który można ogrywać w pojedynkę, Battle Royale oferuje także: Apple Scramble (zabawa polegająca na zbieraniu jabłek; jedna osoba z zespołu próbuje zrzucić je z drzewa i zanosi do bazy, druga natomiast operuje maszynerią), Battle Arena (standardowy deathmatch), Coin Clash (zmagania polegające na gromadzeniu monet w nawiedzonym domu; w trakcie zabawy musimy zważać na przeszkadzajki, które pozbawiają nas zdobytych kosztowności),  Attack Riders (atakując przeciwników pozbawiamy ich monet, które należy zbierać), Crazy Theater (wypełniamy rozmaite zadania, jak liczenie jabłek czy unikanie ataków, za co otrzymujemy punkty; drużyna, która uzbiera ich dziesięć wygrywa), Rocket Rumble (zbieranie paliwa w postaci zielonych sześcianów do rakiety; kto wzleci wyżej, wygrywa rywalizację), Robo Bonkers (walka z dużym robotem; za udanie przeprowadzony atak otrzymujemy punkty), Slam Hockey (atakujemy rywali dużym krążkiem hokejowym), Ore Express (wariacja kilku poprzednich trybów; zbieramy minerały, które próbujemy wrzucić do jadącego pociągu), Flagball (próba przeniesienia piłki we wskazane miejsce na planszy, a konkretnie do flagi naszego zespołu) oraz The Cake Royale.

Grać mogą maksymalnie cztery osoby jednocześnie. W Battle Royale pojawiają się postacie z różnych części serii.

Wideo - Kirby: Battle Royale

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper