Kill Strain

Kill Strain

6,0
5 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SCE Studios San Diego
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   MMO
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
19.07.2016
Europa:
19.07.2016
Producent:
SCE Studios San Diego
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   MMO
Liczba graczy:
1-10
Premiery
Świat:
19.07.2016
Europa:
19.07.2016

Kill Strain - opis gry

Kill Strain to izometryczna strzelanina z naciskiem na multiplayer wyprodukowana przez Sony Computer Entertainment (przez studio z San Diego). Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 4 w cyfrowej dystrybucji.

Kill Strain to gra całkowicie nastawiona na multiplayer. Innymi słowy, nie oferuje ona żadnego trybu singlowego. W tutejszym uniwersum ludzie walczą między sobą o cenne źródła energii a piasek w tryby rzucają im mutanci. Naprzeciw siebie stają dwie ekipy po cztery osoby każda plus dwóch mutantów (czyli model 4+4+2). Ludzie i mutanci znacząco różnią się umiejętnościami, co więcej, także poszczególne postacie dysponują unikalnym uzbrojeniem i skillami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Kill Strain pod względem rozgrywki przywodzi na myśl klasyczne twin-stick shootery, w których jedna gałka służyła do poruszania się, a druga do celowania/strzelania. Produkcja Sony oczywiście tu i ówdzie wprowadza też swoje patenty. Ten prawdopodobnie najważniejszy nawiązuje do tytułu. Otóż mutanci mogą pozostawiać po sobie substancję zwaną “strain”, która ma różne zastosowanie. Mutanci mogą dzięki niej szybciej się poruszać, regeneruje im się zdrowie i generalnie są prawie nietykalni. Ludzie, żeby poradzić sobie ze “strain”, potrzebują kanistrów z energią dającą możliwość wyrycia sobie drogi. Posiadają oni również do dyspozycji egzoszkielety, dzięki którym substancja nie robi im krzywdy. Z drugiej strony mutanci mogą ludzi ‘kaptować’ do swojej drużyny. Batalia dobiega końca jeśli: zniszczona zostanie baza jednej ze stron konfliktu, wszyscy ludzie zostaną przemieni w mutantów, strain ogarnie całą planszę/czas dobiegnie końca.

W grze zaimplementowano system rozwoju. Wraz z postępami potencjał naszej postaci rośnie, choć cały proces przebiega automatycznie, tj. nie mamy możliwości zadecydowania, jakie zdolności doskonalić. W Kill Strain dodano też mikrotransakcje - za prawdziwe pieniądze nabywać możemy złoto, nowe postacie czy upgrade’y.

Wideo - Kill Strain

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper