KickBeat: Special Edition

KickBeat: Special Edition

4,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 5.0
PS4 4.0
XONE -
Wii U -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Zen Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Muzyczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.09.2014
Europa:
16.09.2014
Producent:
Zen Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Muzyczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.09.2014
Europa:
16.09.2014

KickBeat: Special Edition - opis gry

KickBeat: Special Edition to produkcja łącząca cechy bijatyki i gry muzycznej. Za jej stworzenie odpowiadała ekipa Zen Studios, która kojarzona jest najlepiej ze względu na swoje pinballe. Tytuł ukazał  się na PlayStation 4, Xboxie One , Wii U oraz PC. Edycja Special Edition to rozbudowana wersja pierwowzoru.

Produkcja Zen Studios posiada fabułę, która stanowi pretekst do podjęcia działań. Otóż cała muzyka świata została skradziona, dlatego zadaniem naszego podopiecznego lub podopiecznej (dwie postacie do wyboru) jest ją odzyskać. W grze pojawiają się licencjonowane utwory takich wykonawców jak Marylin Manson, Papa Roach, P.O.D. czy Rob Zombie.

 

Założenia gameplayowe są proste. Nasza postać stoi pośrodku planszy i jest atakowana przez przeciwników nadciągających z różnych stron. Aby się z nimi uporać, używamy czterech przycisków (istnieje opcja wykorzystania krzyżaka dla osób leworęcznych). W trakcie zmagań pojawiają się trzy rodzaje oponentów: żółci, niebiescy i czerwoni. Żółci są najwolniejsi i tym samym najmniej groźni, natomiast czerwoni są najniebezpieczniejsi, bowiem pojawiają się dwójkami wymagając wklepania dwóch przycisków jednocześnie. Od czasu do czasu w nasze ręce wpadają również power-upy (typu bomby czy osłony) ułatwiające rozgrywkę. Jeśli idzie nam dobrze, nabijamy wskaźnik “chi”, który pozwala pomnożyć zdobycz punktową. Przegrywamy natomiast, jeśli stracimy całą energię.

 

KickBeat: Special Edition posiada kilka wariantów, przy czym najważniejszy jest Story Mode, w którym musimy pokonać ponad dwadzieścia etapów. Obie postacie, co warto dodać, mają tu własny wątek fabularny. Poza tym jest jeszcze Free Mode (rozgrywka nie krępująca nas żadnymi wytycznymi), Survival oraz multiplayer dla dwóch osób, który jednak uprzednio należy odblokować w trybie fabularnym.

Wideo - KickBeat: Special Edition

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper