Override 2: Super Mech League

Override 2: Super Mech League

6,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 7.0
XSX|S -
PC 6.0
PS4 7.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Modus Studios Brazil
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.12.2020
Europa:
22.12.2020
Producent:
Modus Studios Brazil
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.12.2020
Europa:
22.12.2020

Override 2: Super Mech League - opis gry

Override 2: Super Mech League to gra akcji wyprodukowana przez Modus Studios Brazil i wydana przez Modus Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X. Był on kontynuacją Override: Mech City Brawl.

Fabuła - Override 2: Super Mech League

Akcja Override 2 rozgrywa się siedem lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. Inwazja Xenotype została tam powstrzymana, a Ziemia na powrót stała się bezpieczna. W tej nowej rzeczywistości postanowiono w kreatywny sposób wykorzystać mechy, które wcześniej toczyły boje z najeźdźcami. Obecnie są one nieodłącznym elementem sportu przyszłości - piloci rywalizują między sobą ku uciesze gawiedzi. Podczas kampanii fabularnej nasza postać bierze udział w rozmaitych zawodach, a towarzyszy jej agentka Zoe.

Rozgrywka - Override 2: Super Mech League

W kampanii Override 2 mamy do czynienia z podziałem na misje. Te stawiają przed nami różne wytyczne: bierzemy udział w pojedynkach jeden na jednego, wszyscy na wszystkich (battle royale dla czterech osób) czy w potyczkach drużynowych dwóch na dwóch. Za starcia otrzymujemy kredyty - tutejszą walutę. Z kolei realizacja opcjonalnych zadań pozwala zdobyć przychylność sponsorów.

Gra nie daje nam pełnej swobody w kwestii wyboru maszyn. Przed rozpoczęciem zmagań wybieramy spośród kilku maszyn różniących się parametrami i umiejętnościami. Każdy mech dysponuje wachlarzem standardowych ataków, a także specjalnymi zdolnościami. Nowością jest zmiana działania technik Ultimate. Teraz należy nabić stosowny wskaźnik, czego można dokonać stając w żółtych okręgach.

Oprócz singlowej kampanii i trybu treningowego Override 2 oferuje także multiplayer (w postaci kilku wariantów zabawy) dla maksymalnie czterech osób. 

Wideo - Override 2: Super Mech League

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper