Just Cause 3: Mech Land Assault

Just Cause 3: Mech Land Assault

7,2
6 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.8
XONE 6.0
PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Avalanche Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Otwarty świat
Premiery
Świat:
10.06.2016
Europa:
10.06.2016
Producent:
Avalanche Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Otwarty świat
Premiery
Świat:
10.06.2016
Europa:
10.06.2016

Just Cause 3: Mech Land Assault - opis gry

Just Cause 3: Mech Land Assault to drugie (z trzech) rozszerzenie do gry Just Cause 3. Podobnie jak 'podstawka', było one dostępne dla posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Mech Land Assault, podobnie jak pierwsze rozszerzenie, czyli Sky Fortress, posiada pewną historię, ale jest ona dość minimalistyczna i nie stanowi głównej atrakcji - kolejne wydarzenia przedstawiane są za pomocą statycznych obrazów. Głównym bohaterem jest ponownie Rico Rodriguez, który otrzymuje zadanie powstrzymania organizacji Black Hand mającej, jakżeby inaczej, niecne cele.

Główną atrakcją drugiego rozszerzenia do Just Cause 3 są tym razem mechy, które nasz podopieczny może pilotować. Nie zdobywa jednak do nich dostępu tak łatwo. Najpierw musi spełnić określone warunki - znaleźć i pokonać wielkiego robota, co wymaga pewnego sposobu. Odnalezienie go nie musi być rzeczą prostą, toteż twórcy dali nam możliwość skorzystania z systemu Rebel Drop aby go sobie ‘przywołać’ (żeby jednak skorzystać z tej funkcji też trzeba najpierw spełnić konkretny warunek).

Po zdobyciu mecha możemy zasiąść za jego sterami. Roboty trochę różnią się uzbrojeniem, ale generalnie rzecz biorąc pozwala ono z niewielkim trudem uporać się z nieprzyjaciółmi. Drugie dlc oferuje tylko dwie misje a te bazują na schematach znanych z pierwowzoru, np. wyzwalaniu terenów (twórcy dodali nowe miejscówki). Ich przejście zajmuje około dwóch godzin. Historia kończy się cliffhangerem a jej ciąg dalszy jest opowiedziany w trzecim, ostatnim rozszerzeniu “Bavarium Sea Heist”.

Wideo - Just Cause 3: Mech Land Assault

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper