Jet Set Radio Future

Jet Set Radio Future

8,0
25 oceny

Ocena wg platformy:

XBOX 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Smilebit
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Inna
Śr. czas:
22.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.02.2002
Europa:
14.03.2002
Producent:
Smilebit
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Inna
Śr. czas:
22.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.02.2002
Europa:
14.03.2002

Jet Set Radio Future - opis gry

Jet Set Radio Future to gra zręcznościowa przez Smilebit i wydana przez Segę na pierwszego Xboxa. Tytuł, podobnie jak pierwsza część bez dopisku “Future”, pozwalała graczom wcielić się w ulicznych artystów tworzących w dystopijnej metropolii przyszłości.

Akcja dzieje się w futurystycznym Tokyo, nad którym kontrolę przejmuje megakorporacja o nazwie Rokkaku Group. Jej prezes zaczyna pełnić rolę burmistrza, a wszelkie służby porządkowe, w tym policja, siedzą w jego kieszeni. Wolność w tej nowej rzeczywistości staje się przez to towarem deficytowym.

 

W Jet Set Radio Future wcielamy się w jednego z członków gangu buntowników, który walczy o kontrolę nad japońską stolicą. Rozgrywka nie zmieniła się znacząco od czasu części pierwszej. Do wyboru mamy kilku członków wspomnianej grupy - każdy z zestawem opisujących go parametrów. Nasz podopieczny/podopieczna porusza się po mieście na rolkach - może jeździć po ścianach, poręczach, trzaskać różne ewolucje i nie tylko. Główna wytyczna to poszukiwanie miejscówek, w których można zostawić graffiti. Do tego celu potrzebujemy puszek z farbą porozrzucanych po planszach.

 

Po Tokyo możemy się poruszać bez limitu czasowego, a wytyczne, jakie otrzymujemy, mogą być różne i przeważnie otrzymujemy ich kilka jednocześnie. W JSR Future malowanie po ścianach to niejedyne nasze zajęcie. Inne zadania jakie stawia przed nami gra mogą polegać dla przykładu na powtórzeniu trików rywala albo na wygraniu w wyścigu. Pewną przeszkodę w tych zmaganiach stanowią policjanci, których możemy jednak potraktować sprayem i tym samym wyeliminować.

 

Oprócz walki o kontrolę nad miastem, JSRF oferuje także inne atrakcje. Gracze mogą przeczesywać Tokyo w poszukiwaniu ciekawych bonusów: nowych graffiti albo taśm odblokowujących dostęp do dodatkowych zadań. Jest też multiplayer dla maksymalnie czterech osób i opcja tworzenia własnych tagów [graffiti].

Wideo - Jet Set Radio Future

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper