Jet Lancer

Jet Lancer

5,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 5.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Vladimir Fedyushin
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
12.05.2020
Europa:
12.05.2020
Producent:
Vladimir Fedyushin
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
12.05.2020
Europa:
12.05.2020

Jet Lancer - opis gry

Jet Lancer to strzelanina wyprodukowana przez niezależnego developera Vladimira Fedyushina i wydana przez Armor Games Studios. Tytuł ukazał się na komputerach (Windows, macOS) oraz konsoli Nintendo Switch.

Jet Lancer to strzelanina przypominająca pod względem rozgrywki klasyki w rodzaju Fantasy Zone Segi. Akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, a główną bohaterką jest Ash Leguinn, utalentowana, lecz jednocześnie krnąbrna pilotka supernowoczesnego myśliwca, która opuściła akademię, by zacząć karierę najemnika. Ash bierze udział w rozmaitych misjach, przeważnie zmagając się z piratami, ale wkrótce wplątuje się w znacznie poważniejszą intrygę.

Dalsza część tekstu pod wideo

Gameplay, jak wspomniano wyżej, przywodzi na myśl Fantasy Zone i inne podobne gry. Nasz samolot lata -- standardowo -- po dwuwymiarowej planszy. Jet Lancer to jednak nie strzelanina, w której ekran przesuwa się automatycznie - tutaj mianowicie mamy pełną kontrolę nad maszyną i możemy poruszać się w nią w dowolnym kierunku. Podczas zmagań mamy do dyspozycji zwykły karabin, atak specjalny (wystrzelenie chmary rakiet), boosta (jego nadużywanie może jednak doprowadzić do przegrzania silników) czy unik. 

Misje bywają różne. Mogą one od nas wymagać zlikwidowania konkretnej liczby przeciwników, wykradnięcia danych z wież komunikacyjnych (wymaga to trzymania się blisko nich), eskorty towarzyszy broni lub przemykania między nieprzyjaciółmi. Oprócz standardowych dwuwymiarowych plansz mamy tu także trójwymiarową mapę świata, która pozwala poruszać się między lokacjami, a także możliwość przygotowania samolotu do zrealizowania wytycznych poprzez dobór uzbrojenia, osłon i części.

Wideo - Jet Lancer

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper