Jazz Jackrabbit (2002)

Jazz Jackrabbit (2002)

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Game Titan
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
19.11.2002
Europa:
2003
Producent:
Game Titan
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
19.11.2002
Europa:
2003

Jazz Jackrabbit (2002) - opis gry

Jazz Jackrabbit w wersji przenośnej to platformówka autorstwa Game Titan (przy wsparciu ze strony Cliffa Bleszinskiego) wydana przez Jaleco Entertainment 19 listopada 2002 roku w USA i w 2003 roku w Europie wyłącznie na Game Boy Advance,

Produkcja jest próbą odświeżenia marki, w której to przypadku udział twórców marki polegał wyłącznie na udzieleniu licencji, a dodatkowo rozpoczyna ona niezwiązaną z głównymi odsłonami linię fabularną i wprowadza nowe postacie. Gra nie jest uznawana za kanoniczną odsłonę marki.

W ramach rozgrywki twórcy zdecydowali się na zmiany w pewnych elementach pozostawiając rdzeń, czyli rozgrywkę 2D z elementami platformowymi. Tym razem jednak element ten został umniejszony na rzecz akcji - bohater może kierować w ośmiu kierunkach, a bronie z jakich może korzystać wyglądają bardziej realistycznie. Z produkcją gracz może zapoznać się w rozgrywce dla pojedynczego gracza lub rywalizacyjnej (tryby polegającego na eliminacji innych graczy) do 4 osób włącznie.

W ramach fabuły opowiedziana została historia Jazza, który to zostaje porwany w trakcie rutynowej misji przez armię Chameleona - po ucieczce decyduje się na wycofanie ze służby. Przeszkadza mu w tym R.A.B.T. HQ, dając mu dobrze płatne zlecenie na zbadanie ataku Saurian. W trakcie badań Jazz odkrywa trop prowadzący do Turtle Army, a potem także swojego starego wroga, Dark Shella. 

Wideo - Jazz Jackrabbit (2002)

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper