Ion Driver

Ion Driver

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Moon Whale Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
30.07.2021
Europa:
30.07.2021
Producent:
Moon Whale Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
30.07.2021
Europa:
30.07.2021

Ion Driver - opis gry

Ion Driver to gra wyścigowa w konwencji future racera wyprodukowana przez Moon Whale Studio i wydana przez Gammera Nest. Tytuł ukazał się na PS4. Powstał on w ramach programu wspierania talentów zorganizowanego przez hiszpański oddział Sony Interactive Entertainment.

Rozgrywka - Ion Driver

Ion Driver to future racer inspirowany klasyką gatunku, zwłaszcza serią WipEout. W grze zasiadamy za sterami futurystycznych poduszkowców, które ścigają się po wymyślnych torach zlokalizowanych pod różnymi szerokościami geograficznymi i w różnych zakątkach wszechświata. Twórcy oddali nam do dyspozycji kilka barwnych postaci różniących się pod względem parametrów w rodzaju szybkości, wytrzymałości, wagi czy magnetyzmu.

Sterowanie i główne założenia rozgrywki przypominają wspomnianą serię WipEout. Po pierwsze, pod triggerami umieszczono hamulce (prawy i lewy), dzięki którym kierowany przez nas pojazd może strafe’ować. Po drugie, pojazdy mają swoją wytrzymałość (mniejszą lub większą). Jeśli obijamy się o bandy lub wpadamy na przeszkody porozmieszczane na torach, wytrzymałość maszyny (ukazana w formie wskaźnika w prawym dolnym rogu ekranu) spada. Gdy uszkodzenia są zbyt wielkie, zostajemy cofnięci. Energię można jednak zregenerować przejeżdżając przez specjalne obszary toru.

Ion Driver posiada oczywiście tryb singlowy, który pozwala nam wziąć udział w wielkich międzygalaktycznych zawodach, oraz multiplayer dla maksymalnie czterech osób (tylko wariant lokalny). Dodać również warto, że twórcy dodali opcję pozwalającą modyfikować parametry pojazdów. 

Wideo - Ion Driver

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper