Invector

Invector

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Hello There AB
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.12.2017
Europa:
06.12.2017
Producent:
Hello There AB
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.12.2017
Europa:
06.12.2017

Recenzja redakcji

Recenzja: Invector (PS4)
8.0
Recenzja: Invector (PS4)
PS4

Invector - opis gry

Invector to gra muzyczna wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Hello There. Tytuł ukazał się na konsoli PlayStation 4. Pod względem rozgrywki przypominał on takie tytuły jak popularne Amplitude.

Pod względem rozgrywki Invector przypomina kultowe Amplitude oraz inne tytuły tego typu, jak chociażby bardziej współczesny Thumper. Założenia we wszystkich tych przypadkach są bardzo podobne. W grze Hello There przejmujemy kontrolę nad statkiem kosmicznym, który sunie z wielką prędkością po torze, na którym porozmieszczane są symbole przycisków kontrolera. Gdy na takowy wleci, należy wcisnąć stosowny przycisk. Jeśli nam się uda, na nasze konto trafia pewna liczba punktów. Co więcej, im lepiej nam idzie, tym szybciej mknie statek, rośnie też mnożnik punktów, dzięki czemu nasz wynik może wyglądać okazalej.

Gra posiada tryb fabularny, w którym pomiędzy kolejnymi wyzwaniami raczeni jesteśmy krótkimi scenkami wyjaśniającymi nam kontekst naszych zmagań. W jego trakcie odwiedzamy rozmaite miejscówki, jak malowniczy las, zrujnowane futurystyczne miasta, powierzchnię lodowej planety czy przestrzeń kosmiczną. Grać możemy na kilku stopniach trudności. Oprócz trybu fabularnego twórcy udostępnili także multiplayer, który umożliwia wspólną zabawę maksymalnie czterem osobom jednocześnie. Tryb wieloosobowy dostępny jest jednak tylko w wariancie lokalnym, co oznacza, że nie możemy grać z innymi graczami przez sieć.

Ścieżka dźwiękowa składa się wyłącznie z utworów popularnego szwedzkiego dj-a Avicii, w tym z największych jego hitów znanych z list przebojów, jak chociażby Wake Me Up. Jest ich ponad dwadzieścia.

Wideo - Invector

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper