Into the Dead 2

Into the Dead 2

5,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
Mobile 5.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pikpok
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
25.10.2019
Europa:
01.11.2019
Producent:
Pikpok
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Premiery
Świat:
25.10.2019
Europa:
01.11.2019

Into the Dead 2 - opis gry

Into the Dead 2 to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez studio Pikpok i wydana przez Versus Evil. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych i konsoli Nintendo Switch.

Into the Dead 2 to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby zaprojektowana w pierwszej kolejności z myślą o urządzeniach przenośnych. W związku z tym w grze nasza postać porusza się automatycznie przed siebie, a nasze zadanie sprowadza się przede wszystkim do eliminowania spotykanych po drodze żywych trupów. Głównym wariantem rozgrywki jest tutaj tryb fabularny pozwalający nam wejść w buty niejakiego Jamesa. Zadaniem protagonisty jest uratowanie swojej żony i dziecka w warunkach apokalipsy zombie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Kampania składa się z sześćdziesięciu poziomów, w trakcie których odwiedzamy rozmaite miejscówki. Jak wspomniano powyżej, pod względem rozgrywki Into the Dead 2 to w gruncie rzeczy strzelanina na tzw. szynach. Do dyspozycji mamy wiele rodzajów uzbrojenia: pistolety, bazooki, strzelby, karabiny maszynowe, łuki itd. Z czasem odblokowujemy nowe, a stare możemy usprawniać swego rodzaju perkami, do których dostęp zdobywamy gromadząc doświadczenie (w wersji na urządzenia przenośne zaimplementowano system mikropłatności). Podstawowe misje urozmaicają zadania poboczne. Wówczas możemy przejąć kontrolę nad innymi postaciami w innym miejscach. W takich sytuacjach pojawiają się też nowe mechaniki, jak wydawanie prostych komend pomocnikom kierowanym przez sztuczną inteligencję. Co warto dodać, historię może zwieńczyć jedno z trzech zakończeń.

Oprócz trybu fabularnego gra oferuje także inne warianty rozgrywki. Są to codzienne wyzwania oraz niekończący się Survival, w którym próbujemy jak najdłużej przeżyć inwazję zombie. Dodać również warto, że twórcy udostępnili dwa dodatki DLC na motywach “Ghostbusters” i “Nocy żywych trupów”. Były one dostępne do pobrania w dniu premiery.

Wideo - Into the Dead 2

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper