International Superstar Soccer Deluxe

International Superstar Soccer Deluxe

6,0
8 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 4.7
SNES 5.5
SMD 1.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
22.09.1995
Europa:
25.01.1996
Producent:
Konami
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
22.09.1995
Europa:
25.01.1996

International Superstar Soccer Deluxe - opis gry

International Superstar Soccer Deluxe to gra sportowa traktująca o piłce nożnej wyprodukowana i wydana przez Konami. Za jej stworzenie odpowiadał oddział z Osaki, który ma na koncie mniej popularną odnogę serii ISS. Tytuł ukazał się na Super Nintendo, PlayStation i Mega Drive (za tę wersję odpowiadało Factor 5). Deluxe to druga odsłona serii ISS/Pro Evolution Soccer.

International Super Soccer Deluxe oferuje nam kilka wariantów rozgrywki do wyboru. Jest to International Cup (rozgrywki pucharowe), World Series (liga) oraz Scenario Mode (różne wyzwania, w których rozpoczynamy mecz przegrywając i musimy doprowadzić do wygranej mając ograniczoną ilość czasu). W grze nie brakuje też oczywiście opcji umożliwiających modyfikowanie założeń powyższych trybów.

 

W sumie otrzymujemy tu do wyboru 36 reprezentacji narodowych (o dziesięć więcej niż w pierwszej części), bez drużyn klubowych. Produkcja Konami nie posiada licencji FIFA, przez co nazwisko są zmyślone, ale wprawne oko kibica powinno rozpoznać popularniejszych piłkarzy dzięki ich cechom charakterystycznym. Twórcy postarali się możliwie jak najwierniej odtworzyć umiejętności piłkarzy, w związku z czym nie mamy tu do czynienia z 22 klonami biegającymi po murawie. Co warto też dodać, naszą drużynę możemy ustawić po swojemu w zależności od potrzeb - do wyboru jest szesnaście formacji i osiem planów taktycznych.

 

Względem SNES-owego pierwowzoru poprawiono grafikę, choć nadal jest ona dwuwymiarowa (seria zaliczyła przeskok w pełne 3D dopiero wraz z kolejnymi odsłonami). Dodano także komentarz (sprowadzający się do niewielu pojedynczych zdań) oraz szereg innych patentów. Poprawiono sztuczną inteligencję zawodników, udoskonalono interfejs ułatwiając tym samym wybór pewnych opcji, udoskonalono nieco prezentację, dodano możliwość sfaulowania bramkarza (wyrzucono za to możliwość znokautowania reporterów stojących za bramką) i kilka innych rzeczy. Po wygraniu ligi na najwyższym poziomie trudności możemy też odblokować drużynę składającą się z samych gwiazd czego również nie było w oryginale.

Wideo - International Superstar Soccer Deluxe

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper