I Am The Hero

I Am The Hero

6,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.0
PS4 6.0
XONE -
PS Vita -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Crazyant
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.01.2017
Europa:
16.01.2017
Producent:
Crazyant
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.01.2017
Europa:
16.01.2017

I Am The Hero - opis gry

I Am The Hero to dwuwymiarowa chodzona bijatyka wyprodukowana przez niezależne chińskie studio Crazyant. Tytuł ukazał się na komputerach oraz na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Produkcja studia Crazyant to dość klasyczna chodzona bijatyka przywodząca na myśl złotą erę gatunku, czyli lata 90. Fabuła, choć jest, nie stanowi najważniejszej atrakcji. W grze wchodzimy w buty tytułowego Bohatera, tajemniczego jegomościa, którego (ponoć chwalebna) przeszłość budzi niejedno pytanie. Podczas zmagań walczy on z przeważającymi siłami pewnej przestępczej organizacji, a my przy okazji poznajemy jego dawne dokonania.

Dalsza część tekstu pod wideo

Jak już wspomniano, I Am The Hero to całkiem standardowa chodzona bijatyka. Nasz podopieczny dysponuje kilkoma podstawowymi atakami (kopniaki, uderzenia pięścią) oraz bardziej niszczycielskimi specjalami, których użycie reguluje konkretny wskaźnik. Tutejszy system walki daje nam sporo możliwości, jeśli chodzi o klecenie combosów. Tworzyć możemy dowolne kombinacje ataków, co ma niezwykle ważne znaczenie w trakcie rozgrywki. Przeciwnicy dysponują bowiem sporą ilością energii, a na dalszych levelach jest ich dodatkowo całkiem sporo, więc im szybciej się z jakimś zakapiorem uporamy, tym lepiej.

W przerwach między kolejnymi levelami możemy odblokowywać nowe specjale, a nawet grywalne postacie. Dodać warto, że różnią się one trochę umiejętnościami od Bohatera, ale nie mają tak samo rozbudowanej listy ciosów.

Produkcja studia Crazyant posiada tryb multiplayer (wariant lokalny i sieciowy), ale zaznaczyć należy, że nie jest on dostępny w kampanii fabularnej. Z druga osobą grać możemy w trybie survivalowym, w którym ścieramy się z niekończącymi się falami nieprzyjaciół.

Wideo - I Am The Hero

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper