Hunter: The Reckoning Wayward

Hunter: The Reckoning Wayward

6,6
8 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
High Voltage Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
08.09.2003
Europa:
17.10.2003
Polska:
08.12.2003
Producent:
High Voltage Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
08.09.2003
Europa:
17.10.2003
Polska:
08.12.2003

Hunter: The Reckoning Wayward - opis gry

Hunter: The Reckoning: Wayward to gra akcji z gatunku "hack'n'slash" stworzona przez High Voltage Software i wydana na PlayStation 2 przez Vivendi w 2003 roku. Gra bazuje na tradycyjnej grze role-playing, znanej pod tytułem "Hunter: The Reckoning" i jest sequelem Hunter: The Reckoning, wydanego na GameCube i Xboxa w 2002 roku. Jedną z najważniejszych cech rzeczonej produkcji jest możliwość wspólnej zabawy czterech graczy.

Hunter: The Reckoning: Wayward podejmuje temat fabuły przedstawionej w tradycyjnej grze role-playing "The Reckoning". Tytuł opowiada o wydarzeniach w mieście Ashcroft. W ramach scenariusza śledzimy losy czterech śmiałków, którzy przeciwstawiają się siłom zła, zagrażającym metropolii. Okazuje się, że zło wróciło do Ashcroft po kilku spokojnych latach. Deuce, Samantha, Father Cortez oraz Kassandra wybierają się na ekspedycję w celu rozpoznania zagrożenia i zduszenia go w zarodku. Szybko okazuje się, że pojawiające się w mieście demony przywoływane są przez nową sektę, która wkroczyła niedawno do Ashcroft.
 
Gameplay Hunter: The Reckoning: Wayward nie został zmieniony w stosunku do rozgrywki z Hunter: The Reckoning, wydanego na Xboksa i GameCube. Gra połączyła elementy RPG-ów hack'n'slash oraz chodzonych bijatyk. Gracz działa jako łowca potworów, który łączy ataki bronią białą, na większy dystans oraz magią ofensywną. W multiplayerze może kooperować czterech graczy.
 
Recenzenci byli podzieleni w swoich opiniach na temat Hunter: The Reckoning: Wayward. Wielu chwaliło postępy w gameplayu, twierdząc, że tytuł został ulepszony w każdym aspekcie. Inne redakcje wskazywały jednak na nie najlepszą grafikę oraz zbyt prosty gameplay. Średnia ocen Hunter: The Reckoning: Wayward z internetowych serwisów wyniosła 6.5/10.

Wideo - Hunter: The Reckoning Wayward

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper