Buffy the Vampire Slayer: Chaos Bleeds

Buffy the Vampire Slayer: Chaos Bleeds

6,1
14 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.0
XBOX 6.3
GC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Eurocom Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona
Śr. czas:
11 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.08.2003
Europa:
24.10.2003
Producent:
Eurocom Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka chodzona
Śr. czas:
11 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.08.2003
Europa:
24.10.2003

Buffy the Vampire Slayer: Chaos Bleeds - opis gry

Buffy the Vampire Slayer: Chaos Bleeds jest czwartą grą opartą na serialowej licencji, która w odróżnieniu od ekskluzywnego dla Xboksa Buffy the Vampire Slayer ukazała się na wszystkich konsolach stacjonarnych szóstej generacji w 2003 roku.

W Chaos Bleeds Buffy musi stawić czoła niejakiemu Pierwszemu, istocie uosabiającej pierwotne zło i powołanej przez niego armii nieumarłych, w skład której wchodzą zombie, wampiry i demony. Linia fabularna obraca się wokół alternatywnych rzeczywistości, które mieszają się ze światem łowczyni wampirów, co w efekcie skutkuje powrotem wcześniej zabitych wrogów i złymi wcieleniami sojuszników.

 

Gra podzielona została na dwanaście poziomów, które składają się na tryb fabularny. Tym razem nie wcielamy się wyłącznie w Buffy. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam wskoczyć w wirtualną skórę jej przyjaciół, których umiejętności okazują się niezwykle pomocne w pokonywaniu kolejnych przeciwników i rozwiązywaniu zagadek. Wśród dostępnych postaci znajdziemy potężną wiedźmę Willow, robiącą w tym samym fachu co panna Summers Faith, nawróconego wampira Spike'a i Xandera.

 

Kolejną nowością względem Buffy the Vampire Slayer jest multiplayer, w którym bawić może się do czterech graczy. Dostępne tryby zabawy to opierający się na walce pomiędzy dwoma graczami Survival, polegający na złapaniu jak największej ilości królików Bunny Catcher, Slayer Challange, w którym jedna osoba ma za zadanie pokonać jak najwięcej przeciwników, gdzie reszta graczy może przejąć kontrolę nad oponentami, i Domination bazujące na schwytaniu i kontroli umieszczonych na mapie pentagramów.

 

 

Wideo - Buffy the Vampire Slayer: Chaos Bleeds

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper