Huntdown

Huntdown

8,3
19 oceny

Ocena wg platformy:

NS 8.0
PC 9.3
PS4 8.1
XONE 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Easy Trigger Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
12.05.2020
Europa:
12.05.2020
Producent:
Easy Trigger Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
12.05.2020
Europa:
12.05.2020

Recenzja redakcji

Huntdown - recenzja gry. Anna Conda i Kosiarz robią zadymę
8.5
Huntdown - recenzja gry. Anna Conda i Kosiarz robią zadymę
NS PC PS4 XONE

Huntdown - opis gry

Huntdown to dwuwymiarowa gra akcji wyprodukowana przez studio Easy Trigger Games i wydana przez Coffee Stain Publishing. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Jego rozgrywka inspirowana była grami ze sprzętów 16-bitowych.

Akcja Huntdown rozgrywa się w dystopijnej przyszłości. Ulice miast opanowały organizacje przestępcze, a przytłoczona falą zbrodni policja znajduje się w głębokiej defensywie. Sytuację mogą uratować tylko łowcy głów, którzy w pojedynkę rozprawią się z bandziorami. Do wyboru mamy trzy postacie. Jest to była komandoska Anna Conda, były członek sił specjalnych John Sawyer, który postanowił opuścić swój oddział by na własną rękę rozprawiać się z przestępcami, oraz droid Mow Man z wgranym nielegalnym oprogramowaniem.

Dalsza część tekstu pod wideo

Kampania składa się z pięciu rozdziałów, a każdy z nich koncentruje się na jednym gangu. Jeden rozdział składa się z kilku pomniejszych plansz i walki z bossem. Łącznie wszystkich leveli jest dwadzieścia. Nasi podopieczni różni się nieco wyposażeniem, dysponując bronią podstawową z nieograniczoną ilością amunicji i dodatkową. Oprócz tego możemy także korzystać z broni pozostawianych np. przez pokonanych przeciwników. Sterowanie we wszystkich trzech przypadkach wygląda tak samo. 

Stopień trudności jest stosunkowo wysoki, choć twórcy przygotowali także tryb Easy z większą liczbą checkpointów, medykamentów oraz słabszymi nieprzyjaciółmi. Strzelać możemy tylko w dwóch kierunkach, w prawo bądź w lewo, ale do tego dochodzą też inne umiejętności w rodzaju ślizgania, ukrywania się za elementami otoczenia, walki wręcz, odbierania broni itd. Tu i ówdzie natknąć możemy się także na znajdźki w postaci walizek.

Huntdown posiada tryb multiplayer dla dwóch osób w formie kooperacji. 

Wideo - Huntdown

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper