Human Resource Machine

Human Resource Machine

7,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.7
Wii U -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tomorrow Corporation
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
15.10.2015
Europa:
15.10.2015
Producent:
Tomorrow Corporation
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
15.10.2015
Europa:
15.10.2015

Human Resource Machine - opis gry

Human Resource Machine to gra logiczna wyprodukowana i wydana przez studio Tomorrow Corporation. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach Nintendo Wii U i Nintendo Switch.

W Human Resource Machine wcielamy się we wzorcowego pracownika korporacji, który -- jak możemy się dowiedzieć -- “dobrze sobie radzi z wykonywaniem obowiązków”. Do wyboru mamy kilka postaci różniących się wyglądem (wybór ten nie ma przełożenia na rozgrywkę).
Założenia rozgrywki są dość oryginalne. Nie mamy tu bowiem bezpośredniej kontroli nad naszym avatarem. Zamiast tego musimy przygotowywać proste algorytmy, dzięki którym ten będzie mógł funkcjonować i wypełniać powierzone mu zadania. Do dyspozycji mamy kilka komend: Inbox i Outbox (odpowiedzialne za czynności przy dwóch taśmach produkcyjnych), dodawania, odejmowanie, skopiuj do, skopiuj z itd. To właśnie z nich należy napisać ‘program’ dla naszego podopiecznego.

Twórcy przygotowali około czterdziestu wyzwań/łamigłówek, a każda z nich to jeden rok z zawodowego życia pracownika. Poza tym na każdej planszy znajdziemy dwa dodatkowe opcjonalne wyzwania polegające na wykonaniu zleconego zadania przy mniejszej liczbie instrukcji i ruchów oraz bonusowe plansze z najbardziej wymagającymi wyzwaniami (do wcześniej zaliczonych leveli można też w każdej wrócić).

Human Resource Machine posiada fabułę. Co jakiś czas możemy obejrzeć cutscenki napędzające historię. Jest ona generalnie rzecz biorąc opowiedziana z przymrużeniem oka, ale jednocześnie stanowi komentarz nt. kultury korporacyjnej, współczesnych stosunków pracy, postępującej robotyzacji i automatyzacji itd.

Wideo - Human Resource Machine

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper