Hot Pixel

Hot Pixel

6,2
6 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 6.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
zSlide
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
22.06.2007
Europa:
22.06.2007
Producent:
zSlide
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
22.06.2007
Europa:
22.06.2007

Hot Pixel - opis gry

Hot Pixel to gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio zSlide i wydana przez Atari tylko na konsoli PlayStation Portable. Pod względem rozgrywki tytuł przywodził na myśl serię WarioWare autorstwa Nintendo.

Rozgrywka - Hot Pixel

Hot Pixel to zbiór “mikrogier” (podobnie jak wspomniane na wstępie WarioWare), które możemy ogrywać na kilka sposobów w dostępnych tutaj trybach zabawy. Poszczególne mikrogry (jest ich ponad 200) trwają raptem kilka sekund i opierają się na jakichś bardzo prostych, wręcz intuicyjnych zasadach. Co jednak ciekawe, gra nie informuje nas wprost co mamy robić. Co najwyżej przedstawia wskazówkę. Jeśli przejdziemy pewną ich liczbę, możemy przystąpić do starcia z bossem, co stanowi nieco większe wyzwanie. Tematycznie gra kręci się wokół takich motywów jak miejskie subkultury i w, odróżnieniu od serii Nintendo, pojawia się w niej więcej przemocy.

Gra posiada trzy główne warianty zabawy. Pierwszy to Challenge gdzie się zmagamy się z wyzwaniami podzielonymi na kategorie, drugi, czyli Survive, sprowadza się do tego, że gramy dopóki nie skusimy, a we Freeplay możemy ogrywać dowolne mikrogierki bez szczególnych ograniczeń. “Szczególnych”, bowiem nie wszystkie są dostępne na starcie. Część zawartości można sobie odblokować dopiero wraz z osiągnięciem pewnych postępów (a oprócz mikrogier są to także np. galerie z filmikami).

Hot Pixel oferuje też tryb multiplayer dla dwóch. Pojawia się w nim patent, który pozwala utrudnić zadanie rywalowi jeśli nabijemy specjalny wskaźnik (do czego potrzeba dobrej passy). Warto także wspomnieć, że twórcy udostępniali po premierze dodatkowe mikrogry. Można je było ściągnąć na kartę pamięci z ich strony internetowej.

Wideo - Hot Pixel

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper