Heroes of the Seven Seas

Heroes of the Seven Seas

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Mirage Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
14.10.2016
Producent:
Mirage Interactive
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
14.10.2016

Heroes of the Seven Seas - opis gry

Heroes of the Seven Seas to gra action-adventure wyprodukowana i wydana przez chińskie studio Mirage Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach oraz PlayStation 4. Do działania wymagał on gogli wirtualnej rzeczywistości.

Rozgrywka - Heroes of the Seven Seas

Założenia Heroes of the Seven Seas nie są skomplikowane. Gra pozwala nam się wcielić w pirata poszukującego pewnego tajemniczego artefaktu. Akcja rozgrywa się w XVI wieku, lecz dodać warto, że twórcy nie podjęli próby starannego odwzorowania epoki, w związku z czym sporo jest tutaj elementów fantastycznych.

Produkcja Mirage Interactive pozwala na przemierzać lądy i morza; to drugie na pokładzie naszej łajby. Świat gry jest przy tym otwarty, dzięki czemu możemy podróżować po nim wedle własnego uznania. Zmagania obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Poszukując wspomnianego artefaktu trafiamy na wyspy, gdzie w miejscowych portach handlujemy zdobycznymi (zrabowanymi) dobrami, konwersujemy z NPC-ami lub naprawiamy tudzież modyfikujemy statek. Jeśli chodzi o to drugie, zmieniać możemy np. jego kadłub, żagle lub uzbrojenie, co zwiększa szanse podczas batalii, które toczymy nie tylko z innymi piratami, ale również z armią oraz morskimi potworami. Z racji tego, że jesteśmy piratami warto również zaznaczyć, iż da się przejmować statki innych, jeśli mamy ku temu możliwości.

Podczas bitew musimy mieć wzgląd na rozmaite kwestie. Z jednej strony należy sterować statkiem, z drugiej zaś wydawać komendy dotyczące chociażby tego, jakiej broni w danym momencie użyć. Sami także możemy wziąć udział w starciach.

Heroes of the Seven Seas można ukończyć w mniej więcej kilka godzin.

W przypadku wersji PeCetowej wspomnieć należy, że gra wymaga kontrolera.

Wideo - Heroes of the Seven Seas

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper