Heaven Dust

Heaven Dust

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
One Gruel Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Horror
Premiery
Świat:
27.02.2020
Europa:
27.02.2020
Producent:
One Gruel Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Horror
Premiery
Świat:
27.02.2020
Europa:
27.02.2020

Heaven Dust - opis gry

Heaven Dust to gra action-adventure w konwencji survival horroru wyprodukowana przez niezależne One Gruel Studio i wydana przez Indienova. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach Nintendo Switch i Xbox One.

Fabuła - Heaven Dust

Produkcja One Gruel Studio czerpie garściami z pierwszych części Resident Evil. Fabuła kręci się wokół "heaven dust", wirusa, który w latach 70. XX wieku zostaje odkryty w Nowej Gwinei. Początkowo wydaje się, że uda się dzięki niemu pokonać śmierć, ale w rzeczywistości dzieje się zupełnie inaczej - wirus staje się bowiem zarzewiem zupełnie nowych kryzysów.

Rozgrywka - Heaven Dust

Heaven Dust garściami czerpie z pierwszych odsłon Resident Evil, a jednocześnie na tle podobnych gier wyróżnia się stylem graficznym - bohaterowie są tu bowiem wykonani w stylu chibi, tj. mają duże głowy i stosunkowo niewielką resztę ciała. Założenia przypominają tu bardzo pierwszą część popularnej serii Capcomu. Nasza postać zaczyna zamknięta w magazynie znajdującym się na terenie wielkiej posiadłości, a jej zadaniem jest się z niej wydostać, co oczywiście nie będzie takie proste. Do posiadłości przylega też ośrodek badawczy, w którym przeprowadzano jeżące włosy na głowie eksperymenty.

Rozgrywka również mocno inspiruje się Resident Evil. Nasz podopieczny nie może dla przykładu strzelać i poruszać się jednocześnie. Walka jest bardziej ograniczona - dysponujemy tylko jedną bronią (pistoletem, który można ulepszać), a za przeciwników na terenie posiadłości robią wyłącznie zombie.

Heaven Dust nie jest grą długą (można ją ukończyć nawet w niecałą godzinę), ale zachęca do ponownego przechodzenia. W zależności od naszych poczynań zakończenie może być bowiem inne (twórcy przygotowali ich kilka). 

Wideo - Heaven Dust

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper