Harmonix Music VR

Harmonix Music VR

4,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 4.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Harmonix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
13.10.2016
Europa:
13.10.2016
Producent:
Harmonix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
13.10.2016
Europa:
13.10.2016

Recenzja redakcji

Recenzja: Harmonix Music VR (PS4)
4.5
Recenzja: Harmonix Music VR (PS4)
PS4

Harmonix Music VR - opis gry

Harmonix Music VR to muzyczna aplikacja wyprodukowana przez amerykańskie studio Harmonix specjalizujące się w tworzeniu gier muzycznych/rytmicznych. Produkcja ukazała się na PlayStation 4 i do działania wymagała posiadania gogli wirtualnej rzeczywistości.

Harmonix Music VR nie jest grą w ścisłym tego znaczeniu, ale specjalną aplikacją starającą się zaoferować użytkownikom prawdziwą ucztę wizualno-muzyczną. Produkcja oferuje kilka trybów, które można by określić mianem ‘doznań’. Pierwszy to The Trip. Podążamy w nim tunelem a otoczenie wokół nas zmienia się niczym w kalejdoskopie w rytm puszczanej muzyki. Zasadniczo są to kawałki przygotowane przez developera, ale poza tym możemy także skorzystać z naszych utworów zapisanych na dysku konsoli.

Drugi tryb, The Beach, jak sama nazwa wskazuje zabiera nas na plażę. Jest on generalnie bardziej interaktywny od The Trip, ponieważ pozwala nam się poruszać po wspomnianej lokacji (choć nie potrzebujemy do tego kontrolera). Przeczesując zaś teren aktywujemy specjalne ‘eventy’. Kolejne ‘doznanie’ to The Easel. Znajdując się w ‘otchłani’ mamy możliwość rysowania dowolnych kształtów, a te następnie pulsują w rytm puszczanej muzyki. Dziełami da się też manipulować. Do rysowania używać możemy DualShocka lub PlayStation Move.

Ostatni tryb, czyli The Dance, pozwala nam natomiast wejść w buty dj-a grającego na czymś, co przypomina imprezę szkolną. Mamy w nim kilka możliwości aby ją uatrakcyjnić, a poza tym możemy ciskać w tańczących różnymi obiektami i manipulować ich kończynami.

Wideo - Harmonix Music VR

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper