Guitar Hero: Aerosmith

Guitar Hero: Aerosmith

7,1
37 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.3
PS3 7.2
X360 6.9
Wii 7.0
PS2 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
6 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
27.06.2008
Europa:
27.06.2008
Polska:
11.07.2008
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
6 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
27.06.2008
Europa:
27.06.2008
Polska:
11.07.2008

Guitar Hero: Aerosmith - opis gry

Guitar Hero: Aerosmith to gra muzyczna wyprodukowana przez studio Neversoft i wydana przez Activision na PlayStation 2, PlayStation 3, Xbox 360, Wii oraz komputery osobiste z systemami Windows i OS X. Produkcja była (niemal) w całości poświęcona jednemu zespołowi.

Gra rozwija formułę Guitar Hero: World Tour pozwalając nam wcielić się w członka zespołu rockowego. Wykorzystać w tym celu możemy dedykowane kontrolery stworzone z myślą o cyklu Neversoft/Activision, czyli gitarę, perkusję i mikrofon.

Gameplay nie różni się w zasadzie niczym od poprzednich części serii. Na ekranie pojawiają się nuty o pięciu różnych kolorach, a naszym zadaniem jest wciśnięcie odpowiedniego przycisku w odpowiednim czasie używając do tego jednego ze specjalnych kontrolerów (lub dbając o właściwy ton głosu). Im lepszy timing, tym więcej punktów. Z drugiej strony jeśli popełnimy zbyt dużo błędów - przegramy.

Najważniejszym trybem gry jest kariera (Career), w której śledzimy losy Aerosmith począwszy od lat 70., a skończywszy na pierwszej dekadzie XXI wieku (fabuła nie porusza przy tym wątków konfliktów między członkami kapeli). Zaczynamy jako Joe Perry, ale potem dochodzą też pozostali. Tryb składa się z sześciu ‘etapów’, po pięć piosenek każdy, a także bisów i epizodów, w trakcie których gramy jako inny zespół. Po spełnieniu odpowiednich wytycznych odblokowujemy bonusową zawartość w postaci ciekawostek, materiałów video, wywiadów itd.

Oprócz tego Guitar Hero: Aerosmith oferuje również Quickplay (możliwość rozegrania szybkiej partyjki bez zbędnych ceregieli) oraz multiplayer zarówno w trybie kooperacji, jak i rywalizacji. W grze znalazło się ponad czterdzieści piosenek, przy czym jakieś 60 proc. pochodzi z repertuaru tytułowego zespołu.

Wideo - Guitar Hero: Aerosmith

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper