Gravity Heroes

Gravity Heroes

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Studica Solution
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.01.2021
Europa:
22.01.2021
Producent:
Studica Solution
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
22.01.2021
Europa:
22.01.2021

Gravity Heroes - opis gry

Gravity Heroes to dwuwymiarowy arena shooter wyprodukowany przez studio Studica Solution i wydany przez PQube. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - Gravity Heroes

Fabuła nie odgrywa w Gravity Heroes szczególnie ważnej roli. Gra pozwala nam się wcielić w jedną z czterech postaci, członków specjalnego oddziału, których zadaniem jest dowiedzieć się prawdy o przyczynach zerwania traktatu pokojowego między ludźmi a istotami mechanicznymi, zwanymi tu syntetykami. Nasz wybór nie wpływa na bieg głównego wątku, w zależności jednak od postaci mamy do czynienia z innymi dialogami.

Rozgrywka - Gravity Heroes

Gravity Heroes to dwuwymiarowy arena shooter, w którym rozgrywka polega przeważnie na eliminowaniu kolejnych fal nieprzyjaciół pojawiających się na planszy (mieszczącej się w całości na ekranie). Grać możemy sami lub z maksymalnie trzema innymi osobami, co jest wskazane ze względu na pewne rozwiązania zaimplementowane przez twórców. Po pierwsze, ilość energii nieprzyjaciół nie skaluje się do liczby graczy. Po drugie, towarzysze broni mogą postawić na nogi poległego. Z kolei gdy gramy sami, zgon równoznaczny jest z koniecznością cofnięcia się do ostatniego checkpointu.

Nasi podopieczni mogą korzystać z broni różnego typu pojawiających się w trakcie rywalizacji. Na tym jednak nie koniec. Oprócz tego ważnym filarem rozgrywki, o czym świadczy sam tytuł, jest manipulowanie grawitacją, z czego robimy użytek za pomocą prawej gałki. Patent ten znacznie poszerza możliwości poruszania się. Na uwagę zasługuje również obecność duchów pokonanych kompanów, którzy mogą nam pomóc ogłuszyć na chwilę przeciwnika. 

Wymagania sprzętowe - Gravity Heroes

Minimalne:

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel® i3 - 4005U 1.70 GHZ
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD 4400
  • Miejsce na dysku: 600 MB dostępnej przestrzeni

Wideo - Gravity Heroes

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper