Gravity Error

Gravity Error

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Semanoor
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
12.08.2015
Europa:
12.08.2015
Producent:
Semanoor
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Premiery
Świat:
12.08.2015
Europa:
12.08.2015

Gravity Error - opis gry

Gravity Error to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Semanoor. Tytuł ukazał się pierwotnie na komputerach (Windows i macOS), a później trafił też na PlayStation 4.

Rozgrywka - Gravity Error

Produkcja studia Semanoor opiera się na bardzo prostych założeniach. W grze przejmujemy kontrolę nad czarnym kwadratem nazywanym Force, którego unikatową cechą jest duże oko (oprawa graficzna jest tu ogólnie minimalistyczna). Rozgrywka sprowadza się w gruncie rzeczy do przechodzenia z punktu A do punktu B, zaś tutejszy gameplayowy myk ma związek z manipulowaniem grawitacją. Zabawa polega na tym, że przed rozpoczęciem zmagań na planszy rozstawiamy ‘modyfikatory’ w postaci strzałek. Gdy wspomniany Force na takową wpadnie, wówczas uda się w kierunku wskazywanym przez strzałkę modyfikatora grawitacji.

Żeby nie było zbyt łatwo, gra wprowadza pewne ograniczenia. Po pierwsze, liczba oddanych nam do dyspozycji modyfikatorów na każdej planszy jest ograniczona. Po drugie, w większości przypadków modyfikatory wskazują tylko jeden konkretny kierunek, czego nie możemy zmienić. Poza tym jednak strzałki wpływające na grawitację możemy umieszczać niemal wszędzie bez specjalnych ograniczeń. 

To jednak nie jedyny aspekt rozgrywki Gravity Error. Nad Force sprawujemy mianowicie również bezpośrednią kontrolę. W przerwie zaś między używaniem modyfikatorów, gdy nasz podopieczny bezwiednie przelatuje z miejsca na miejsce, musimy także omijać rozmieszczone na planszach przeszkody niczym w rasowej platformówce.

Gra składa się w sumie z pięćdziesięciu plansz. Ich przejście zajmuje ok. dwie-trzy godziny.

Wideo - Gravity Error

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper