Golem Gates

Golem Gates

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.0
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Laser Guided Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.03.2018
Europa:
28.03.2018
Producent:
Laser Guided Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.03.2018
Europa:
28.03.2018

Golem Gates - opis gry

Golem Gates to strategia z elementami karcianki wyprodukowana przez studio Laser Guided Games. Tytuł ukazał się pierwotnie na komputerach, a później trafił też na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - Golem Gates

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja Golem Gates rozgrywa się w futurystycznym świecie zniszczonym przez niezliczone wojny. My wcielamy się tu w postać Harbingera, który zostaje powołany do życia przez tajemniczą, niewidzialną moc i musi stawić czoło mechanicznym armiom powstającym w wyniku działania tytułowych Wrót Golema. Pomoże mu w tym zadaniu “Ash” (Popiół), poprzez manipulacje którego będzie on mógł dowodzić swoimi podkomendnymi i korzystać z zaklęć.

Rozgrywka - Golem Gates

Golem Gates to strategia czasu rzeczywistego, choć produkcja Laser Guided Games różni się od typowych przedstawicieli gatunku. Nie ma tu gromadzenia surowców służących do rozbudowywania bazy i armii. Zamiast tego korzystamy z kart, które nazywane są tutaj glifami. Glify mogą być różne, służąc do przywoływania najróżniejszych jednostek, obiektów, buffów, debuffów, pułapek, technik itd. Nie można z nich jednak korzystać bez ograniczeń. Użycie glifów regulowane jest przez energię, która regeneruje się automatycznie z czasem. Tempo tego procesu zależy od tego, nad iloma generatorami rozmieszczonymi na planszy przejęliśmy kontrolę.

W singlowej kampanii na przejście czeka piętnaście misji, które stawiają przed nami różne wytyczne, np. pokonanie nieprzyjaciół bądź przejęcie kontroli nad trzema celami, co pozwoli otworzyć przejście prowadzące dalej. Poza tym twórcy zaimplementowali także tryb z wyzwaniami, Survival oraz multiplayer umożliwiający rozgrywanie potyczek maksymalnie czterem graczom jednocześnie (każdy na każdego lub rywalizacja drużynowa). Co warto dodać, wspomniany Survival także można ogrywać z innymi graczami. 

Wideo - Golem Gates

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper