Going Under

Going Under

6,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
XONE 6.0
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Aggro Crab Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Roguelike
Premiery
Świat:
24.09.2020
Europa:
24.09.2020
Producent:
Aggro Crab Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Roguelike
Premiery
Świat:
24.09.2020
Europa:
24.09.2020

Going Under - opis gry

Going Under to gra RPG w konwencji dungeon crawlera wyprodukowana przez studio Aggro Crab Games i wydana przez Team 17. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PS4, Xbox One i Switch.

Fabuła - Going Under

Akcja gry toczy się w nieco dystopijnej rzeczywistości będącej parodią świata wielkich korporacji i start-upów. Główną bohaterką jest Jackie Fiasco, nieotrzymująca pensji stażystka w dziale marketingu firmy Fizzle zajmującej się produkcją napojów gazowanych. Już pierwszego dnia w pracy Jackie zostaje wystawiona na ciężką próbę. W siedzibie Fizzle pojawiają się mianowicie potwory, które atakują pracowników. Bohaterka szybko dochodzi do wniosku, że oferta stażu była jedynie przynętą.

Rozgrywka - Going Under

Podczas rozgrywki nasza podopieczna przemierza podziemia, które pełne są upadłych start-upów, a ich pracownicy przeistoczyli się w potwory. Na przejście czekają tu łącznie trzy dungeony, których pomieszczenia generowane są proceduralnie. Tematycznie są one powiązane z działalnością wszelkiej maści firm technologicznych, od kryptowalut po aplikacje randkowe, a na ich końcu czeka boss w osobie CEO.

Rozgrywkę przedstawia izometryczna kamera. System walki jest zręcznościowy. Jackie Fiasco może posługiwać się różnymi rodzajami oręża, korzystać z elementów otoczenia, a także korzystać z uniku. Eksploracja dungeonów nagradzana jest skillami wszelkiej maści (możliwość dzierżenia dwóch broni jednocześnie, zwiększenie maksymalnej ilości energii itd.), których po pewnym czasie można wyuczyć się na stałe. 

Istotne znaczenie mają również aplikacje na telefon. One także mają bezpośrednie przełożenie na zmagania bohaterki. Służą np. do zamawiania nowych broni lub tworzenia sobowtórów pomagających Jackie w trakcie eksploracji dungeonów.

Wideo - Going Under

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper