Destroy All Humans! Big Willy Unleashed

Destroy All Humans! Big Willy Unleashed

8,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Locomotive Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.02.2008
Europa:
07.03.2008
Producent:
Locomotive Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.02.2008
Europa:
07.03.2008

Destroy All Humans! Big Willy Unleashed - opis gry

Destroy All Humans! Big Willy Unleashed to strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowana przez Locomotive Games i wydana przez THQ na Wii. Tytuł miał pierwotnie ukazać się też na PS2 i PSP, lecz prace nad tymi wersjami przerwano.

Akcja gry toczy się między drugą a trzecią częścią serii. Główny bohater, czyli kosmita Cryptosporidium 138, oraz jego mentor Orthopox 13 próbują coś zrobić z wielką liczbą trupów, które ostały się po ‘kampaniach’ ukazanych w poprzednich częściach. W tym celu postanawiają oni skorzystać z popularności fastfoodowej sieci Big Willy i sprzedają jej ludzkie mięso. Wszystko idzie dobrze do czasu, lecz na trop afery wpada szalona aktywistka Patty Wurst, którą trzeba będzie jakoś powstrzymać przed wypłynięciem prawdy.

W trakcie zmagań odwiedzimy kilka miejscówek, między innymi portowe miasto, wyspę cudów i Antarktydę. Same plansze są przy tym dość rozległe i znaleźć możemy na nich rozmaite znajdźki. Kampania fabularna podzielona jest na misje, zarówno te główne popychające fabułę naprzód, jak i opcjonalne (które czasami opowiadają nawet pewne historie). Do dyspozycji mamy przeróżne rodzaje uzbrojenia - te mniej i bardziej cudaczne. Te mniej to na przykład lasery, te bardziej są chociażby w stanie przemieniać ludzi w zombie. Oprócz tego pilotować można UFO oraz wielkiego robota, maskotkę sieci Big Willy. Bronie można upgrade’ować za pomocą przedmiotów i wykonując pewne wytyczne, jak wybicie określonej liczby przeciwników.

Główny wątek jest króciutki i można go ukończyć w mniej więcej pięć godzin. Oprócz tego jest jeszcze jednak dostępny multiplayer. Dostępna jest i rywalizacja, i kooperacja. Kooperacja nie polega jednak wspólnym przechodzeniu fabuły. Gracze współpracują zamiast tego, aby zniszczyć konkurencję dla sieci Big Willy na dwóch dostępnych arenach.

Wideo - Destroy All Humans! Big Willy Unleashed

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper