Germinator

Germinator

5,9
14 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.7
PS Vita 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Creat Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa,   Inna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
05.03.2013
Europa:
05.03.2013
Producent:
Creat Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa,   Inna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
05.03.2013
Europa:
05.03.2013

Germinator - opis gry

Germinator to dwuwymiarowa gra logiczna wydana w cyfrowej dystrybucji na PlayStation Vita i PlayStation 3 w marcu 2013 roku. Za tytuł odpowiada studio Creat.

W grze zadaniem gracza jest walka z zarazkami atakującymi przedmieściach miasta. strzelamy z góry planszy przeciwciałami, których zadaniem jest likwidacja szkodliwych wirusów. W telegraficznym skrócie chodzi o to, aby grupować wszystkożerne żyjątka tego samego koloru. Te, niczym nadmuchiwany balon, przybierają na objętości, a w konsekwencji wybuchają i niszczą przylegające doń zarazki. Każdy celny strzał napełnia też pasek mocy, który po odpaleniu pozwala wstrzyknąć wzmocnioną dawkę i przebić się nawet przez mur bakterii. Co ciekawe, grać możemy zarówno za pomocą pada, jak i PS Move. W przypadku tej drugiej opcji na ekranie pojawia się celownik ułatwiający trafienie. Bliźniacza wersja dostępna na PS Vita oferuje sterowanie za pomocą ekranu dotykowego.

Sporą zaletą jest obecność kilku wariantów rozgrywki. Podstawowy tryb Story zawiera 75 plansz, gdzie naszym zadaniem jest likwidacja zarazków, zanim te przedostaną się na szczyt ekranu. Drugie tyle można znaleźć w trybie Puzzle, ale plansze musimy wyczyścić w określonej liczbie ruchów, więc bez odpowiedniej metody ani rusz. Opcja Arcade zadowoli wszystkich fanów żyłowania wyników, bo nie ma w niej limitu czasu, a bakcyle generowane są bez końca. Nie zabrakło też rozgrywki wieloosobowej, która dostępna jest tutaj w formie pojedynku – możemy zmierzyć się ze sztuczną inteligencją, ale zdecydowanie większy ubaw jest z żywym przeciwnikiem (tylko lokalnie).

Dalsza część tekstu pod wideo

Wideo - Germinator

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper