Critter Crunch

Critter Crunch

6,8
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Capybara Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
08.10.2009
Europa:
19.11.2009
Polska:
19.11.2009
Producent:
Capybara Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
08.10.2009
Europa:
19.11.2009
Polska:
19.11.2009

Critter Crunch - opis gry

Critter Crunch to gra logiczna wyprodukowana przez studio Capybara Games z myślą o cyfrowej dystrybucji. Gracz przejmuje w niej kontrolę nad Biggsem, sympatycznym stworzeniem, które wykorzystuje długi jęzor do łapania pożywienia. Wersja konsolowa ukazała się na PlayStation 3. Tytuł otrzymywał bardzo wysokie noty od mediów branżowych.

Głównie założenia są następujące: Biggs musi złapać językiem mniejsze, zsuwające się w jego kierunku stworzenia (przegrywamy jeśli zsuną się do samego końca), a następnie wypluć je trafiając w te większe, które je pożrą. Jeśli nad nimi znajdzie się natomiast jeszcze większy przedstawiciel growej fauny, to eksploduje, co w efekcie dostarczy większej ilość punktów. Rozgrywka w Critter Crunch przypomina więc trochę tworzenie łańcuchów pokarmowych.

 

W grze występuje także Smalls, potomek Biggsa. Pojawia się on po nabiciu chaina. W takim wypadku można go nakarmić poprzez - dosłownie - zwymiotowanie tęczą. Dobry tatuś jest wówczas nagradzany bonusem.  W Critter Crunch zaimplementowano tryb multiplayer dla dwóch osób, gdzie obaj gracze przejmują kontrolę nad ojcem i synem. Dostępna jest zarówno rywalizacja, jak i co-op.

 

Z czasem poziom trudności rośnie. Stworzenia zsuwają się w naszą stronę coraz szybciej, a poza ich trzema rodzajami (małe, średnie, duże) dochodzą kolejne atrakcje, jak bomby. Dalsze levele -- oprócz urozmaiceń rozgrywki -- to także nowe lokacje. Są wśród nich bujne lasy, morze, ciemne jaskinie itd. Zabawie często towarzyszy specyficzny humor.

Wideo - Critter Crunch

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper