The Darkside Detective: A Fumble in the Dark

The Darkside Detective: A Fumble in the Dark

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
NS -
PC 6.0
PS4 -
XONE -
STADIA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Spooky Doorway
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
15.04.2021
Europa:
15.04.2021
Producent:
Spooky Doorway
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
15.04.2021
Europa:
15.04.2021

The Darkside Detective: A Fumble in the Dark - opis gry

The Darkside Detective: A Fumble in the Dark to gra przygodowa wyprodukowana Spooky Doorway i wydana przez Akupara Games. Tytuł ukazał się na PC, konsolach PS4, PS5, Xbox One, Switch oraz platformie Google Stadia.

Fabuła - The Darkside Detective: A Fumble in the Dark

Produkcja Spooky Doorway to bezpośrednia kontynuacja pierwszej części serii The Darkside Detective. Głównym bohaterem jest ponownie detektyw Francis McQueen, który musi rozwiązać sześć nowych spraw. W pierwszej próbuje on odszukać swojego niezbyt bystrego, ale lojalnego sojusznika, funkcjonariusza Dooleya, który zaginął i według wszelkiego prawdopodobieństwa znalazł się po tzw. ciemnej stronie, w alternatywnym wymiarze, gdzie przebywają także duchy i inne dziwne stworzenia.

Rozgrywka - The Darkside Detective: A Fumble in the Dark

Rozgrywka nie uległa zmianie względem pierwszej części. Mamy tu do czynienia z klasyczną przygodówką point-and-click. Ze światem gry wchodzimy w interakcję klikając w interesujące nas obiekty. Niektóre przedmioty możemy zabrać ze sobą, a następnie skorzystać z nich we właściwym momencie do rozwiązania jakiejś łamigłówki. Co warto dodać, przedmioty z inwentarza można też ze sobą łączyć. Do tego dochodzi również możliwość przeprowadzania konwersacji z napotykanymi postaciami (gra daje nam niekiedy możliwość wyboru odpowiedzi). W uniwersum The Darkside Detective spotkać można wiele barwnych charakterów.

A Fumble in the Dark jest grą wyraźnie dłuższą niż ‘jedynka’. O ile pierwowzór można było przejść w ok. trzy godziny, tak kontynuacja wymaga poświęcenia dziewięciu-dziesięciu godzin.

Wideo - The Darkside Detective: A Fumble in the Dark

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper