Ganbare! Super Strikers

Ganbare! Super Strikers

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
PS Vita -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rese Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Strategiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
26.07.2018
Europa:
26.07.2018
Producent:
Rese Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Strategiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
26.07.2018
Europa:
26.07.2018

Ganbare! Super Strikers - opis gry

Ganbare! Super Strikers to tytuł będący połączeniem gry piłkarskiej i strategicznej. Za jej produkcję odpowiadało niezależne studio Rese Games. Tytuł ukazał się pierwotnie na PC, a później trafił też na konsole PlayStation 4, Switch i Xbox One.

Produkcja Rese Game stanowi oryginalne połączenie gry piłkarskiej i strategii turowej w rodzaju Final Fantasy Tactics czy Fire Emblem. Sporo czerpie ona także z niektórych serii anime, jak chociażby Captain Tsubasa czy Inazuma Eleven. Do wyboru mamy dwa główne warianty rozgrywki: Story Mode i Arcade Mode.

Ten pierwszy to tutejsza główna atrakcja. Przejmujemy w nim kontrolę nad drużyną z głębokiej japońskiej prowincji, a następnie stopniowo pniemy się po kolejnych szczeblach piłkarskiej hierarchii. W meczach po jednej stronie uczestniczy siedmiu zawodników, a zabawę rozpoczynamy od stworzenia własnego piłkarza - reszta ma ustalony wygląd, parametry i pozycje na boisku (developer planował jednak udostępnić po premierze bardziej rozbudowany edytor). Zawodnicy, wzorem wspomnianych gier strategicznych, poruszają się po mapkach/boiskach pokrytych kwadratowymi polami, a pożądane czynności wybieramy z listy komend (jak strzał czy podanie). Zawodnicy zdobywają doświadczenie, które pozwala rozwijać ich zdolności, ale poza tym na ich parametry wpływ ma również wyposażenie, jakie zdobywamy np. wypełniając dodatkowe wytyczne podczas rywalizacji (do zaliczonych meczów można wracać, by zgarnąć więcej doświadczenia, ale nie otrzymujemy już uprzednio zdobytych  bonusów). Jeśli dobrze nam idzie, nasi zawodnicy otrzymują powołanie do reprezentacji, gdzie grają u boku zawodników będących na co dzień ich rywalami.

Tryb Arcade pozbawiony jest fabularnej otoczki. W drużynach może występować w nim po jedenastu zawodników. Grać możemy w lidze lub pucharach. Multiplayer pozwala na wspólną rozgrywkę czterem osobom jednocześnie.

Wideo - Ganbare! Super Strikers

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper