G.I. Joe: Operation Blackout

G.I. Joe: Operation Blackout

4,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 4.0
PS4 5.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
GameMill Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
13.10.2020
Europa:
13.10.2020
Producent:
GameMill Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
13.10.2020
Europa:
13.10.2020

G.I. Joe: Operation Blackout - opis gry

G.I. Joe: Operation Blackout to strzelanina z widokiem z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowana przez GameMill Entertainment. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Powstał on na podstawie popularnej zwłaszcza w latach 80. i 90. marki G.I. Joe.

Fabuła - G.I. Joe: Operation Blackout

Fabuła opowiada o kolejnej odsłonie niekończącej się rywalizacji oddziału G.I. Joe z organizacją terrorystyczną COBRA. Tym razem operacja szwarccharakterów kończy się powodzeniem. Członkowie G.I. Joe zostaja pokonani i muszą ratować się ucieczką. COBRA z kolei zajmuje Biały Dom i czyni go swoją siedzibą oraz bazą wypadową, z której prowadzi akcje wymierzone w ostatnie ogniska oporu. Jedno z nich wybucha na drugim końcu świata, gdzie niedobitki G.I. Joe szykują się do kontrataku.

Rozgrywka - G.I. Joe: Operation Blackout

Produkcja GameMill Entertainment to standardowa strzelanina TPP. Kampania składa się z misji, w trakcie których odwiedzamy rozmaite zakątki świata. W ich trakcie otrzymujemy różne wytyczne: zarówno te podstawowe (niezbędne do wykonania jak przejęcie kontroli nad jakimś miejscem, uruchomienie dział, aktywacja konsol etc.), jak i opcjonalne odblokowujące bonusy w postaci filmików. Misje pozwalają nam przejąć kontrolę nad dwuosobowym oddziałem. Co ciekawe, podczas zmagań przełączamy się między stronami konfliktu. Najpierw gramy jako G.I. Joe, a potem śledzimy wydarzenia z innej perspektywy już jako COBRA. Do naszej dyspozycji oddano wiele grywalnych postaci, te zaś różnią się umiejętnościami i wyposażeniem (specjalnych umiejętności można użyć po nabiciu specjalnego wskaźnika).

Oprócz kampanii gra oferuje także tryby wieloosobowe. Grać mogą razem maksymalnie cztery osoby jednocześnie, lecz tylko w wariancie lokalnym (granie przez sieć nie jest tu możliwe).

Wideo - G.I. Joe: Operation Blackout

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper