Fuuraiki 4

Fuuraiki 4

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Fog
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Powieść graficzna
Premiery
Świat:
08.07.2021
Producent:
Fog
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Powieść graficzna
Premiery
Świat:
08.07.2021

Fuuraiki 4 - opis gry

Fuuraiki 4 to gra przygodowa w konwencji powieści graficznej wyprodukowana przez studio Fog i wydana przez Nippon Ichi. Tytuł ukazał się na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Gra pozwalała wcielić w reporterkę podróżującą przez kraj na motocyklu. 

Fabuła - Fuuraiki 4

Fuuraiki 4 to kolejna odsłona cyklu, którego korzenie sięgają czasów pierwszej konsoli Sony. Wszystkie części serii mają ten sam wspólny mianownik: pozwalają wcielić w osobę podróżującą przez kraj (w tym wypadku Japonię) na motocyklu. W ‘czwórce’ jest to Chihiro Sasaki, niezbyt doświadczona dziennikarka lokalnej gazety, która bierze udział w konkursie na najlepszy fotoreportaż o prefekturze Gifu.

Rozgrywka - Fuuraiki 4

Rozgrywka Fuuraiki 4 sprowadza się do podróżowania przez prefekturę Gifu. Gra opiera się na pewnych schemacie. Pierwszy etap każdego dnia to jazda na motocyklu, w trakcie której przemierzamy region w poszukiwaniu najciekawszych atrakcji. Gra pozwala nam wybierać drogę, lecz nasze działania ogranicza wskaźnik staminy - jeśli się skończy, jesteśmy zmuszeni przerwać podróż.

Następny etap to “tryb przygodowy”. W tym przypadku z kolei zapoznajemy się z urokami odwiedzanych miejscówek, zbierając różne przydatne informacje do fotoreportażu. Trzeci etap to kemping pozwalający podsumować dzień. Zajmujemy się wówczas głównie tworzeniem materiału, a gdy uporamy się z robotą, przesyłamy fragment artykuł na konkurs i idziemy spać. Po wszystkim rozpoczynamy nowy dzień według tego samego schematu.

W Fuuraiki 4 odwiedzić można w sumie ponad sto lokacji. Są to zarówno popularne miejsca często odwiedzane przez turystów, jak i szerzej nieznane zakątki Gifu. 

Wideo - Fuuraiki 4

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper