Is It Wrong To Try To Pick Up Girls In A Dungeon? Infinite Combate

Is It Wrong To Try To Pick Up Girls In A Dungeon? Infinite Combate

6,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS 6.0
PC 6.0
PS4 -
PS Vita -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Mages.
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Powieść graficzna
Premiery
Świat:
28.11.2019
Europa:
07.08.2020
Producent:
Mages.
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Powieść graficzna
Premiery
Świat:
28.11.2019
Europa:
07.08.2020

Is It Wrong To Try To Pick Up Girls In A Dungeon? Infinite Combate - opis gry

Is It Wrong To Try To Pick Up Girls In A Dungeon? Infinite Combate to gra RPG w konwencji dungeon crawlera wyprodukowana przez japońskie studio Mages i wydana na Zachodzie przez PQube. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Nintendo Switch i PlayStation Vita (ta ostatnia wersja była dostępna tylko w Japonii). Powstał on na podstawie mangi o tej samej nazwie.

Fabuła

Akcja gry rozgrywa się w świecie fantasy, w którym znudzeni swoją nieśmiertelnością bogowie postanowili zakosztować podniet typowych dla zwykłych śmiertelników. Z tego też powodu pozbawili się swoich mocy i pozakładali tzw. "familie", które gromadzą wszelkiej maści awanturników, by eksplorować niebezpieczne dungeony. Historia kręci się wokół dwójki bohaterów. Pierwszy to Bell Cranel, główny bohater, członek szacownego (jednoosobowego) rodu Hestia i początkujący eksplorator lochów. Druga jest Aiz Wallenstein, doświadczona wojowniczka, do której Bell żywi uczucie.

Rozgrywka

Produkcja studia Mages to w istocie połączenie dwóch gatunków: powieści graficznej i dungeon crawlera. Kolejne rozdziały historii przeskakują natomiast między wspomnianymi bohaterami, a w pewnym momencie przedstawiają historię wyłącznie z punktu widzenia Bella.

W odróżnieniu od wielu innych dungeon crawlerów Is It Wrong… posiada zręcznościowy system walki. Nasza postać dysponuje dwoma podstawowymi atakami (słabszym i silniejszym), a także unikiem. Z czasem pozyskuje też dodatkowe zdolności i wyposażenie, jak możliwość atakowania z dystansu czy odpalania bomb oczyszczających najbliższe otoczenie z nieprzyjaciół.

Jeśli chodzi o system rozwoju, bohaterowie zdobywają punkty umiejętności, które pozwalają rozwijać ich zdolności. Drugim istotnym czynnikiem jest z kolei ekwipunek. Sprzęt możemy dla przykładu kupować, a następnie go ulepszać (do pięciu razy).

Oprócz głównego wariantu rozgrywki na uwagę zasługuje także Extra Mode, w którym przeczesujemy generowane proceduralnie dungeony (jako Bell lub Aiz) i musimy rozwinąć relację z innymi postaciami. Do tego potrzebujemy tzw. Date Points, które pozyskujemy wykonując rozmaite wytyczne.

Wideo - Is It Wrong To Try To Pick Up Girls In A Dungeon? Infinite Combate

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper