Frontlines: Fuel of War

Frontlines: Fuel of War

7,0
20 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.7
X360 7.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Kaos Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-32
Premiery
Świat:
25.02.2008
Europa:
29.02.2008
Polska:
13.03.2008
Producent:
Kaos Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-32
Premiery
Świat:
25.02.2008
Europa:
29.02.2008
Polska:
13.03.2008

Frontlines: Fuel of War - opis gry

Frontlines: Fuel of War to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez amerykańską ekipę Kaos Studios i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz Xboxie 360.

Akcja Frontlines toczy się w 2024 roku. Kilkanaście lat po tym, jak na świecie wzrosło zapotrzebowanie na ropę naftową, na świecie zaczyna brakować tego jakże istotnego surowca. Doprowadza to do poważnych napięć. Chiny i Rosja formują sojusz, który wymierzony zostaje w koalicję państw Zachodu. My wcielamy się tutaj w członka oddziału Stray Dogs, Wayne’a Andrewsa, który stoi po tej drugiej stronie sporu.

Rozgrywka produkcji Kaos Studios kręci się wokół ciekawego patentu - linii frontu. Otóż naszym zadaniem jest ją stopniowo posuwać naprzód. By to uczynić, musimy przejąć kontrolę nad co najmniej dwoma punktami kontrolnymi mając jednocześnie na względzie postawę naszych towarzyszy broni. Jeśli przykładowo idzie im kiepsko, dobrą decyzją byłoby udzielenie pomocy i zwiększenie oporu.

W zmaganiach pomaga nam arsenał składający się z broni, także tych bardziej bardziej futurystycznych. Znajdziemy tu m.in. karabiny maszynowe, wyrzutnie rakiet, eksplodujące drony czy zdalnie sterowane czołgi. Nasz podopieczny ma do dyspozycji również pojazdy, np. jeepy i helikoptery.

Oprócz trybu singlowego gra posiada także multiplayer dla 32 osób. W multi obowiązuje podział na klasy, a wraz z postępami otrzymujemy punkty doświadczenia, które w konsekwencji pozwalają odblokować lepszy sprzęt. Po zakończeniu runy doświadczenie się jednak resetuje.

Wideo - Frontlines: Fuel of War

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper