Frogger in Toy Town

Frogger in Toy Town

6,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

Mobile 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Q-Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
19.09.2019
Europa:
19.09.2019
Producent:
Q-Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
19.09.2019
Europa:
19.09.2019

Frogger in Toy Town - opis gry

Frogger in Toy Town to gra zręcznościowa wyprodukowana przez studio Q-Games i wydana przez Konami. Tytuł ukazał się na urządzeniach przenośnych z systemem iOS, gdzie był dostępny w ramach usługi Apple Arcade.

Produkcja Q-Games pod względem rozgrywki żywo przypomina klasyczne odsłony serii Frogger, która szczyt swojej popularności przeżywała w latach 80. Fabuła ma tu jedynie pretekstowy charakter, pozwalając nam się wcielić w tytułową żabę, która musi uratować rozliczne małe żabki. Po ostatniej burzy rozpierzchły się one bowiem na cztery strony świata i trafiły do miejsc, gdzie grozi im niebezpieczeństwo.

Zasadniczo rzecz biorąc, główne założenia rozgrywki nie odbiegają tu specjalnie od tego, co znać możemy z poprzednich części. Frogger, czyli nasz podopieczny, zaczyna swoje zmagania na dole planszy (kamera ustawiona jest nad miejscem akcji), a następnie stopniowo przemieszcza się wyżej, omijając po drodze przeszkody i ratując małe żabki (mogą one uciec, jeśli zetkniemy się z jakąś przeszkadzajką). W odróżnieniu jednak od poprzedników z dawnych lat, gdzie przedzieraliśmy się głównie przez ruchliwe ulice i rwące rzeki, tutaj trafiamy do domów, a wszystkie plansz spaja motyw ‘zabawkowy’.

Podczas zmagań natrafić możemy na różne przydatne obiekty/przedmioty. Niektóre przydają się do rozwiązywania prostych łamigłówek, inne pełnią funkcję np. jednorazowych broni.

Na każdej planszy otrzymujemy trzy wytyczne do zrealizowania. Dwie z nich mają związek z ratowaniem żabek, trzecia jest unikatowa dla danego poziomu (np. przejście levelu bez otrzymania obrażeń). Za ich zaliczenie otrzymujemy monety, a te z kolei pozwalają odblokowywać bonusową zawartość: kostiumy, wyzwania, a nawet domy oferujące zupełnie nowy zestaw leveli do przejścia. 

Wideo - Frogger in Toy Town

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper